The Tomorrow War

Finalny zwiastun “The Tomorrow War” z Chrisem Prattem. Premiera w lipcu!

W sieci wylądował finalny zwiastun widowiskowej produkcji The Tomorrow War, w której Chris Pratt będzie walczył o przyszłość świata. Film ukaże się na platformie Prime Video już na początku przyszłego miesiąca, a Amazon odsłonił już parę trailerów. Jednak to nowy zwiastun daje nam wreszcie możliwość dobrze przyjrzeć się kosmitom, niszczącym Ziemię. Czy Pratt zdoła pokonać gwiezdnych przybyszy? Przekonamy się już 2 lipca.

The Tomorrow War to koprodukcja Paramount Pictures i Skydance Media, która pierwotnie miała ukazać się w kinach już w ubiegłym roku. Plany pokrzyżowało przyjście pandemii koronawirusa i ostatecznie Amazon odkupił blockbuster za grube miliony dolarów.

The Tomorrow War – zwiastun. Kiedy premiera w Polsce?

W filmie The Tomorrow War grupa żołnierzy z 2051 roku cofa się w czasie, by ostrzec świat przed nadchodzącą zagładą: za trzydzieści lat Ziemianie przegrają wojnę z kosmicznymi najeźdźcami, a to może prowadzić do ostatecznego końca. Najlepsi wojskowi – wśród nich Edwin Hodge jako Dorian – zostaną przetransportowani do lat pięćdziesiątych XXI wieku, by dołączyć do bitwy.

Chris Pratt występuje w The Tomorrow War jako Dan Forester – nauczyciel licealny oraz oddany mąż i ojciec, który niespodziewanie znajduje się w centrum zbrojnych zdarzeń. W obsadzie zobaczymy też: Betty Gilpin, Jasmine Mathews, Keitha Powersa Sama Richardsona. Yvonne Strahovski pojawia się jako pani naukowiec, a J.K. Simmons występuje jako jej wyobcowany ojciec.

W filmie pojawia się wątek natarcia kosmitów. Serwis “Pop Culture Times” ujawnił, że nad efektami charakteryzatorskimi obcych pracował Ken Barthelmey (Godzilla vs. Kong, To). Za reżyserię blockbustera odpowiada Chris McKay, twórca między innymi The Lego Batman Movie i nadchodzącego Jonny’ego Questa.

Jasmine Mathews, która występuje w roli twardej porucznik Hart, zachwalała sobie współpracę z Chrisem Prattem:

— Chris jest świetny. Doskonale organizuje sobie pracę na planie jako aktor i producent wykonawczy, a do tego dba o komfort kolegów po fachu, nie chce, by ktokolwiek narzekał na słabe samopoczucie. Zabiega, by każdy, kto potrzebuje przerwy od zdjęć, po prostu ją dostał. Zawsze myśli o takich sprawach, wspaniale było mieć go jako jako lidera przed kamerą. Wszyscy czuliśmy się bezpieczni. Chris jest niezwykle zabawnym facetem, śmiech towarzyszył nam każdego dnia między ujęciami.

Film science-fiction The Tomorrow War debiutuje w serwisie Prime Video już 2 lipca 2021 roku, prawdopodobnie też w Polsce.

Total
1
Reakcji