Na noże 2 Jessica Henwick

Jessica Henwick z Bautistą, Monáe i Nortonem w obsadzie filmu “Na noże 2”

Cały czas rośnie obsada filmu “Na noże 2”, który przygotowuje Netflix. Grono aktorów zasiliła właśnie Jessica Henwick, która wystąpiła między innymi w thrillerze science-fiction “Głębia strachu” i w serialu “Iron Fist”.

W sequelu doskonale ocenionego kryminału zobaczymy też Dave’a Bautistę, Kate Hudson, Edwarda Nortona, Kathryn Hahn, Lesliego Odoma Jr., Janelle Monáe i Madelyn Cline. Rolę detektywa Blanca powtórzy, oczywiście, Daniel Craig – ekranowy James Bond.

Na noże 2 – Jessica Henwick w obsadzie. Kiedy premiera filmu?

Rian Johnson szykuje dwa sequele “Na noże”, które zostaną pokazane w serwisie Netflix. Gigant streamingowy nabył prawa do kontynuacji za monumentalną sumę: jak podają portale filmowe umowa Johnsona z Netfliksem warta jest rekordowe 400 mln dolarów. Johnson – najbardziej kojarzony z kasowym przebojem “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” – napisał już scenariusze obu kontynuacji.

Daniel Craig powraca w sequelu jako przebiegły detektyw Benoit Blanc. Dave Bautista pojawi się w filmie “Na noże 2” w niesprecyzowanej obecnie roli – fani liczą na dowcipny występ, bo aktor znany jest z drygu komediowego. Na razie nie ujawniono, jaką postać zagra Jessica Henwick.

Zdjęcia do pierwszej kontynuacji “Na noże” mają ruszyć pod koniec czerwca w Grecji. Po cichu mówi się, że film może ukazać się na Netfliksie w 2022 roku. O premierze drugiego sequela nic jeszcze nie wiadomo.

Jessica Henwick pojawiała się jako Colleen Wing w serialu kryminalnym “Iron Fist”. Była też Nymerią z “Gry o tron”, Jess w “Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy” oraz Aimee w pokazywanym na Netfliksie filmie przygodowym “Miłość i potwory”. Niedawno udało się jej wynegocjować rolę w innym sequelu – “Matriksie 4”.

Pierwszy film “Na noże” ukazał się na jesieni 2019 roku i został potężnym hitem kasowym, zarabiając ponad 311 mln dolarów. Obraz z udziałem Daniela Craiga, Jamie Lee Curtis i Any de Armas nominowano do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny.

Total
1
Reakcji