Midnight in the Switchgrass

Bruce Willis i Megan Fox na tropie seryjnego zabójcy. Zwiastun nowego thrillera

23 lipca w Stach Zjednoczonych ukaże się thriller Midnight in the Switchgrass – w rolach głównych Bruce Willis i Megan Fox. Oficjalny dystrybutor, Lionsgate, właśnie wypuścił zwiastun filmu. Można z niego wywnioskować, że obraz będzie przypominał kultowe dreszczowce w stylu Kolekcjonera (1997) czy W sieci pająka (2001).

Na razie nie wiadomo, czy produkcja ukaże się też w Polsce. W USA film trafi do kin oraz na platformy VOD 23 lipca 2021 roku, a potem ukaże się na rynku DVD/Blu-ray 27 lipca.

Bruce Willis i Megan Fox w filmie Midnight in the Switchgrass – zwiastun

Lionsgate zapowiada, że Midnight in the Switchgrass to “intensywny, szorstki thriller z wątkiem kryminalnym”. Bruce Willis pojawia się w filmie jako agent FBI Karl Helter, a Megan Fox jest jego partnerką policyjną, Rebeccą Lombardi. Podczas pobytu w stanie Floryda ścieżki pary przecinają się z gliniarzem Byronem Crawfordem (Emile Hirsch) – bada on przypadki zabójstw lokalnych kobiet, które wydają się być ze sobą powiązane. Przyjezdny duet działa pod przykrywką i przenika do przestępczego półświatka. Dochodzi jednak do tragedii, a Rebecca sama zostaje porwana. Rozpoczyna się mroczna zabawa w kota i mysz.

W filmie, poza Willisem, Hirschem i Fox, występują też Lukas Haas (Zjawa), Machine Gun Kelly (Nie otwieraj oczu), Caitlin Carmichael (To właśnie życie) i Sistine Stallone (Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci) – córka Sylvestra Stallone’a. Thriller wyreżyserował Randall Emmett, producent między innymi Poziomu mistrza i serialu Power.

O planach realizacji filmu informowano już w styczniu 2020. W marcu ubiegłego roku produkcję trzeba było przerwać z powodu pandemii koronawirusa. Zdjęcia na planie wznowiono dopiero pod koniec czerwca. Większość materiału nakręcono w Portoryko.

Plakat filmu Midnight in the Switchgrass:

Midnight in the Switchgrass
Plakat filmu Midnight in the Switchgrass / Foto Prime News: Lionsgate
Total
184
Reakcji