Toksyczny mściciel Kevin Bacon

Kevin Bacon złoczyńcą w nowej wersji “Toksycznego mściciela”

Kevin Bacon dołączył do obsady nowej wersji filmu Toksyczny mściciel, którą szykuje studio Legendary. Kultowy splatter z 1984 roku doczeka się reboota, w którym zobaczymy też Petera Dinklage’a i Jacoba Tremblaya.

Zdjęcia do filmu ruszają w tym miesiącu na terenie Bułgarii. Reżyseruje Macon Blair – producent thrillera Sala strachu i reżyser netfliksowego I Don’t Feel at Home in This World Anymore.

Toksyczny mściciel – powstaje reboot. Kevin Bacon w obsadzie

Macon Blair napisał też scenariusz filmu. Bohaterem reboota będzie typowy amerykański everyman, który ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę. Mężczyzna wpada do beczki z toksycznymi odpadami i przechodzi nietypową przemianę: z dnia na dzień zostaje zmutowanym potworem. Z outsidera staje się nietypowym bohaterem, musi ocalić syna i przyjaciół – jak i całą miejską społeczność – przed rosnącą korupcją i przestępczością.

Oryginalny Toksyczny mściciel to uczta dla fanów kina klasy “B”. Czarna komedia z elementami horroru i kina superbohaterskiego uchodzi za jedno z największych osiągnięć wytwórni Troma. Po cichu mówi się też, że przetarła szlaki filmom z serii Deadpool.

Czytaj też: Obecność 3: Na rozkaz diabła – recenzja. Nie ten film, który nam obiecano

W grudniu 2018 roku ogłoszono, że studio Legendary nabyło prawa do reboota. Lloyd Kaufman i Michael Herz, którzy wyprodukowali pierwowzór, zajmą się teraz przygotowaniem nowej wersji Toksycznego mściciela. W filmie u boku Kevina Bacona zobaczymy takich aktorów, jak Peter Dinklage (Dróżnik, Gra o tron), Jacob Tremblay (Pokój, Doktor Sen) i Taylour Paige (Kokainowy Rick, High School Musical 3: Ostatnia klasa).

Dinklage otrzymał angaż do roli tytułowej, a Bacon będzie filmowym złoczyńcą. Tremblay prawdopodobnie zagra syna Toksycznego Mściciela.

W przeszłości z rebootem wiązano między innymi Arnolda Schwarzeneggera, Guillermo del Toro oraz Akivę Goldsmana.

Total
1
Reakcji