Aaron Eckhart

Aaron Eckhart twardym fighterem w filmie “Rumble Through the Dark”

Aktor Aaron Eckhart wystąpi w pięściarskim thrillerze Rumble Through the Dark, który będzie stanowił adaptację książki The Fighter Michaela Farrisa Smitha. Autor przygotował już scenariusz filmu, a reżyserią zajmą się bracia – Graham i Parker Phillipsowie (The Bygone).

Studio Foresight Unlimited zajmie się sprzedażą Rumble Through the Dark na rynku międzynarodowym – promocja nastąpi podczas canneńskich targów filmowych. W projekt inwestują też CAA Media Finance, Crooked Letter Picture Company oraz należąca do Cassiana Elwesa firma Elevated.

Aaron Eckhart jako pięściarz w filmie Rumble Through the Dark

Film będzie toczył się w mrocznych obszarach północno-zachodniego Missisipi. Aaron Eckhart wystąpi w nim jako wojowniczy główny bohater Jack Boucher, który w przeszłości bił się na gołe pięści dla sportu. Mężczyzna jest dłużny lokalnemu gangsterowi – musi mu się odpłacić, walcząc w śmiertelnym pojedynku. Tylko w ten sposób uratuje swój rodzinny dom. W bitwie wezmą udział niebezpieczni fighterzy, którzy nie zawsze grają “czysto”. Stawką w tej grze jest życie.

Zdjęcia do Rumble Through the Dark ruszają pod koniec lipca w niewielkiej miejscowości Natchez w stanie Missisipi. Film wyprodukują między innymi Cassian Elwes (Kamerdyner), Tate Taylor (Służące), Cleta Ellington (Ma), Mark Damon (Monster) i Tamara Birkemoe (Potęga strachu).

Reżyserzy obiecują, że w ich rękach powstanie intrygujące kino akcji i dodają:

— Jesteśmy podekscytowani na myśl o współpracy z Aaronem i wsparciu ze strony Cassiana Elwesa czy Tate’a Taylora. Dla nas Rumble Through the Dark to opowieść o miłości syna do matki, o desperackim poszukiwaniu odkupienia. Trudno nam wyobrazić sobie lepszego kandydata do roli twardego wojownika niż Aaron.

Aaron Eckhart twardym wojownikiem w filmie o sztukach walki

53-letni Aaron Eckhart znany jest z rozwiniętej muskulatury i klasycznie atrakcyjnego wizerunku, który zapewnił mu rolę leading mana w wielu hollywoodzkich produkcjach. Po udziale w takich filmach, jak Sprawca Zero, Dziękujemy za palenie czy Zapłata aktor urósł do rangi symbolu seksu. W 2006 roku magazyn “People” nazwał go jednym ze stu najpiękniejszych ludzi świata. Eckhart uprawia wiele sportów, między innymi surfing i narciarstwo. W 2014 r. ukazała się jego sesja zdjęciowa do magazynu o tematyce kulturystycznej “Muscle & Fitness”.

Aktor wystąpił w kilku innych pozycjach z gatunku akcji i kina sensacyjnego: w Jądrze Ziemi, Wrobionym, Mrocznym rycerzu, Londynie i Olimpie w ogniu. Niedawno widzieliśmy go jako podpułkownika Jimmy’ego Doolittle’a – pilota i członka United States Air Force – filmie wojennym Midway.

Filmografię Eckharta zamyka ubiegłoroczny thriller Wander z udziałem Tommy’ego Lee Jonesa.

Czytaj także
Total
0
Reakcji