Bodyguard i żona zawodowca

“Bodyguard i żona zawodowca” – polski plakat, a na nim Reynolds, Hayek, Banderas

Kino Świat pokazuje polski plakat filmu Bodyguard i żona zawodowca. W komedii sensacyjnej wystąpiła prawdziwa aktorska śmietanka: między innymi Ryan Reynolds, Antonio Banderas, Salma Hayek, Morgan Freeman i Samuel L. Jackson. Premierę kinową zaplanowano na 2 lipca.

Film stanowi kontynuację przeboju komercyjnego Bodyguard Zawodowiec z 2017 roku. Komedia z udziałem Reynoldsa i Jacksona zarobiła ponad 176 mln dolarów na całym świecie – przyjście sequela było nieuchronne.

Bodyguard i żona zawodowca
Bodyguard i żona zawodowca – plakat / Foto Prime News: Kino Świat Sp. z o.o.

Bodyguard i żona zawodowca – plakat filmu, opis fabuły

Oficjalny polski dystrybutor, Kino Świat, zapowiada film jako wysokiej klasy rozrywkę, idealnie skrojoną na wakacje. Oryginalnie komedia Bodyguard i żona zawodowca miała ukazać się na dużych ekranach pod koniec sierpnia ubiegłego roku – szyki popsuła jednak trwająca pandemia COVID-19. Film ma szansę powtórzyć wynik finansowy swojego poprzednika zwłaszcza w krajach europejskich. Kolejne sceny kręcono między innymi w Wielkiej Brytanii oraz tak malowniczych państwach, jak Chorwacja, Włochy, Bułgaria i Słowenia. Część materiału powstała w Trieście.

Dystrybutor tak zapowiada fabułę filmu:

— Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

Bodyguard i żona zawodowca – kiedy premiera w kinach?

Film Bodyguard i żona zawodowca nakręcił pochodzący z Australii reżyser Patrick Hughes – twórca m.in. Niezniszczalnych 3, Red Hill i poprzedniej komedii o przygodach Michaela Bryce’a. Hughesowi udało się zaprosić do współpracy całą plejadę gwiazd światowego formatu, wśród których znaleźli się: Ryan Reynolds (Deadpool), Samuel L. Jackson (Kapitan Marvel), Antonio Banderas (Ból i blask), Salma Hayek (Frida), Morgan Freeman (Książę w Nowym Jorku 2), Frank Grillo (Avengers: Koniec gry), Tom Hopper (The Umbrella Academy), Richard E. Grant (Czy mi kiedyś wybaczysz?), Caroline Goodall (Lista Schindlera) oraz Enzo Squillino Jr. (Diana).

W jednej z ról pojawi się też Giulio Berutti – włoski aktor i model, który występuje w polskiej produkcji Dziewczyny z Dubaju, wciąż czekającej na premierę.

Bodyguard i żona zawodowca debiutuje na ekranach polskich już za trzy tygodnie, 2 lipca.

Źródło: Kino Świat

Czytaj także
Total
0
Reakcji