Zac Efron

Pierwsze zdjęcie: Zac Efron w survivalowym thrillerze “Gold”

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu Gold – w roli głównej Zac Efron, który najwyraźniej ostatecznie zerwał z wizerunkiem “ładnego chłopca”. W nadchodzącym dreszczowcu były gwiazdor koncernu Disneya będzie walczył o przetrwanie w najcięższych możliwych warunkach. Film kręcono na Antypodach.

Nie jest to pierwszy thriller z udziałem Efrona. Dwa lata temu widzieliśmy go jako mordercę Teda Bundy’ego w filmie Podły, okrutny, zły Joego Berlingera. Wcześniej pojawił się w Pokusie (2012) z Nicole Kidman oraz Parkland (2013) u boku Paula Giamattiego.

Zac Efron
Zac Efron w thrillerze survivalowym Gold / Foto Prime News: Bloody-Disgusting.com, Screen Media

Zac Efron w thrillerze survivalowym Gold

Film Gold reżyseruje Anthony Hayes (Ten Empty) na podstawie własnego scenariusza. Zobaczymy go zresztą w jednej z ról (jest znanym australijskim aktorem). Pozostałe role należą do Zaca Efrona i Susie Porter – obsada jest bardzo wąska, a sam projekt opisano jako minimalistyczny thriller o tematyce survivalowej.

Przedsiębiorstwo Screen Media nabyło prawa do dystrybucji filmu w Ameryce Północnej. Gold kręcony był na południu Australii i obecnie znajduje się w fazie postprodukcji. Nie wiemy, czy planowane jest wydanie filmu w Polsce.

Bohater grany przez Zaca Efrona będzie w filmie walczył o życie. Boryka się z brutalną, pustynną pogodą, odpiera ataki dzikich zwierząt i tajemniczych intruzów. Dotąd nie widzieliśmy 33-latka w podobnej roli – w jego aktorskim CV dominują komedie jak Sąsiedzi, Baywatch. Słoneczny patrol czy 17 Again.

Efron dostał też rolę w nowej adaptacji Podpalaczki Stephena Kinga. Zdjęcia ruszyły 25 maja w kanadyjskim Ontario; mają potrwać do końca lipca. Aktor występuje w filmie jako młody ojciec, który musi chronić córkę (Ryan Kiera Armstrong) przed jej własnymi, groźnymi zdolnościami. Dziewczyna potrafi wzniecać pożary dzięki sile umysłu.

Producentami Gold są m.in. Hayes, John Schwarz i Michael Schwarz.

Czytaj także
Total
0
Reakcji