Deadpool 3

Ruszyły prace nad “Deadpoolem 3”? Tajemnicze zdjęcie od Ryana Reynoldsa

Fani Marvela wciąż czekają na wieści w sprawie filmu Deadpool 3 – nowej odsłony serii z udziałem Ryana Reynoldsa. Na razie wiadomo tylko, że scenariusz widowiska przygotowują siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin. Uważni internauci zwrócili jednak uwagę na niedawny post Reynoldsa w mediach społecznościowych. Sugeruje on, że kontynuację obejrzymy prędzej, niż myśleliśmy.

W Instagram Stories, czyli relacjach Reynoldsa z ostatnich dwudziestu czterech godzin, pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Widzimy na nim rozpiętą torbę, z której wystaje maska tytułowego Deadpoola. Fotografia nie została opatrzona żadnym podpisem ani kontekstem, ale w sieci roi się od plotek o tym, że prace nad “trójką” już wkrótce wystartują.

Na Instagramie Ryan Reynolds jest obserwowany przez 37,7 mln followersów.

Deadpool 3
Deadpool 3 – Ryan Reynolds zapowiada, że rusza produkcja filmu / Foto Prime News: instagram.com/vancityreynolds

Ryan Reynolds – nowe zdjęcie na Instagramie. Rusza produkcja filmu Deadpool 3?

Dyrektor generalny The Walt Disney Company Bob Iger zapowiedział, że Deadpool 3 będzie częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe (MCU) i zostanie “zintegrowany” z koncernem disnejowskim. O długo wyczekiwanym sequelu nadal wiemy bardzo mało, ale post Ryana Reynoldsa w serwisie Instagram rozpalił fanów Wade’a Wilsona do czerwoności.

Na początku roku w mediach pojawiły się sugestie, że początek zdjęć do Deadpoola 3 przypadnie dopiero na ostatni kwartał 2022. Potwierdził to między innymi serwis “Collider”. Być może Marvel zdał sobie sprawę, że miłośnicy serii są zniecierpliwieni – ostatni film o Wilsonie, Deadpool 2, ukazał się przecież wiosną 2018 roku.

Kevin Feige z Marvel Studios poinformował, że Deadpool 3 zostanie opatrzony kategorią wiekową “R” w systemie MPAA – to zapowiedź ostrej zabawy i krwawego widowiska. W kontynuacji ma pojawić się grupa mutantów o nazwie X-Force. Feige powiedział, że Ryan Reynolds nadzoruje przebieg prac nad fabułą. “Ryan to bardzo zajęty aktor, ale też człowiek sukcesu. Jest siłą natury, a jego postać w Deadpoolu różni się od innych superbohaterów MCU. Cieszymy się, że przywróci Wade’a na ekrany”, dodaje Feige.

Dwa pierwsze filmy z serii Deadpool okazały się potężnym sukcesem kasowym: zarobiły łącznie 1,57 mld dolarów na całym świecie.

Czytaj także
Total
0
Reakcji