Stephen Dorff

Stephen Dorff w jednym filmie z Willisem i Travoltą

Aktorzy Stephen Dorff i Blake Jenner otrzymali angaż do filmu “Paradise City”, w którym główne role grają Bruce Willis i John Travolta. Będzie to pierwszy wspólny projekt, na planie którego spotkają się dwaj ostatni, od 1994 roku i czasów “Pulp Fiction”.

Dorff znany jest z takich hitów, jak “Blade – wieczny łowca” czy “Wrogowie publiczni”, a w 2019 roku grał też główną rolę w trzecim sezonie serialu “Detektyw”. Jenner wystąpił w “Gorzkiej siedemnastce” i komedii Richarda Linklatera “Każdy by chciał!!”, a widzowie telewizyjni kojarzą go jako Rydera Lynna w serialu “Glee” oraz Seana Donovana w “What/If”.

Stephen Dorff i Blake Jenner w filmie Paradise City

Film akcji “Paradise City” kręcony jest na Hawajach – m.in. na wyspie Maui. Bruce Willis występuje w roli najemnika, łowcy nagród i renegata Ryana Swana, który przenika do przestępczego półświatka Polinezji. Mężczyzna pragnie zemsty na gangsterze-grubej rybie (w tej roli John Travolta) – mordercy jego ojca. Według zapowiedzi twórców “Paradise City” ma przypominać serial “Policjanci z Miami”, tyle że osadzony będzie w świecie łowców głów.

Technicznie “Paradise City” będzie czwartym wspólnym przedsięwzięciem Bruce’a Willisa i Johna Travolty, ale to dopiero ich druga okazja, by spotkać się na planie. Aktorzy mieli wspólne sceny w kryminale “Pulp Fiction” Tarantino, a poza tym zagrali w komediach “I kto to mówi” oraz “I kto to mówi 2” – tyle tylko, że Willis dostał rolę głosową, a Travolta de facto pojawił się na ekranie.

Paradise City – męskie kino z Willisem, Travoltą, Dorffem i Messnerem

Nie wiadomo, jakie postaci stworzą w filmie Stephen Dorff i Blake Jenner. Pierwszy jest reprezentowany przez agencję talentów ICM, a drugi – przez Atlas Artists. Producentami wykonawczymi “Paradise City” są m.in. Johnny Messner, Stephen Eads, Matthew Helderman, Brian O’Shea, Ruben Islas, Lee Broda i Sean Patrick O’Reilly.

Czytaj także
Total
0
Reakcji