Jonathan Majors

“Creed III”: Jonathan Majors kontra Michael B. Jordan na bokserskim ringu

Jonathan Majors negocjuje warunki swojego występu w filmie Creed III. Znany z serialu Kraina Lovecrafta aktor ma pojawić się w kontynuacji jako bokserski przeciwnik Adonisa Creeda – tę rolę zagra Michael B. Jordan.

Jeżeli rozmowy z MGM zakończą się pozytywnie, dojdzie do ekranowej walki dwóch aktorów związanych z uniwersum Marvela. Majors dostał bowiem rolę Kanga Zdobywcy w nadchodzącym widowisku Ant-Man and the Wasp: Quantumania, a Jordan był Erikiem Killmongerem w Czarnej Panterze z 2018 roku.

Jonathan Majors kontra Michael B. Jordan – Creed III w przygotowaniu

Świetna passa Jonathana Majorsa trwa. Po doskonale ocenionym przez krytyków serialu HBO Kraina Lovecrafta aktor otrzymał główną rolę w westernie Zemsta rewolwerowca u boku Idrisa Elby, a także angaż do dramatu Devotion o wojnie koreańskiej. W marvelowskim Ant-Man and the Wasp: Quantumania pojawi się wspólnie z Michaelem Douglasem, Paulem Ruddem i Michelle Pfeiffer.

Jonathan Majors wsławił się jako wyobcowany dramaturg Montgomery Allen w filmie The Last Black Man in San Francisco z 2019 roku – za tę kreację nominowano go do Czarnej Szpuli, nagrody Independent Spirit i statuetki Gotham. Aktor wystąpił następnie u Spike’a Lee w dramacie wojennym Pięciu braci oraz u Ruperta Wyatta w thrillerze science-fiction Rebelia. Był Kenem Jonesem w miniserialu Gusa Van Santa i Dustina Lance’a Blacka When We Rise, a dzięki Krainie Lovecrafta zdobył swoją pierwszą nominację do nagrody Saturna.

Michael B. Jordan zyskał międzynarodową sławę jako Adonis “Donnie” Creed – syn legendarnego boksera w dwóch filmach z serii Creed, kontynuujących historię Rocky’ego Balboa. Niedawno aktor pojawił się w filmie akcji Bez skrupułów Toma Clancy’ego.

Majors nie podpisał jeszcze umowy z wytwórnią MGM – ma na głowie inne projekty, a twórcy nowego Creeda próbują “wbić się” w jego napięty grafik. W filmie Creed III wystąpią też Tessa Thompson i Phylicia Rashad. Nie zobaczymy natomiast Sylvestra Stallone’a, który zapowiedział, że nie bierze udziału w produkcji. Scenariusz napisali Zach Baylin i Keena Coogler.

Czytaj także
Total
0
Reakcji