Taylor Swift

Taylor Swift dołącza do obsady nowego filmu Davida O. Russella. Zagra z De Niro i Malekiem

Taylor Swift dołączyła do obsady nowego filmu Davida O. Russella – pięciokrotnie nominowanego do Oscara twórcy American Hustle. W niezatytułowanej jeszcze produkcji gwiazda muzyki pop pojawi się u boku największych aktorów Hollywood – na planie spotka między innymi Roberta De Niro i Ramiego Maleka.

Film nie jest obecnie znany z tytułu, ale to nie oznacza, że znajduje się we wczesnej fazie przygotowań. Przeciwnie: ponoć kilka dni temu zakończony został etap zdjęć i projekt ma ukazać się dzięki 20th Century Studios prawdopodobnie w 2022 roku. Nie wiadomo, jaką postać zagrała w nim Swift. Ponieważ jednak nowiny o jej występie u Russella wyciekły do sieci niedawno, a film już nakręcono, można wnioskować, że dostała od reżysera niewielką rólkę.

Taylor Swift u boku De Niro, Robbie i Maleka – nowy film Davida O. Russella

Aurą tajemnicy owiano też fabułę obrazu. Znane są natomiast nazwiska aktorów. Poza Taylor Swift, Robertem De Niro i Ramim Malekiem w filmie ujrzymy całą galerię sław. David O. Russell zaprosił do współpracy takie gwiazdy, jak: Margot Robbie (Legion samobójców: The Suicide Squad), Christian Bale (Thor: Love and Thunder), Mike Myers (Bohemian Rhapsody), Michael Shannon (Na noże), Chris Rock (Spirala: Nowy rozdział serii Piła) i Anya Taylor-Joy (Ostatniej nocy w Soho). Inne nazwiska, wiązane z projektem, to Timothy Olyphant, Andrea Riseborough, Zoe Saldana, John David Washington, Alessandro Nivola, Leland Orser oraz Matthias Schoenaerts.

Tytuł filmu nie jest znany – w niepotwierdzonych oficjalnie plotkach pada natomiast nazwa Canterbury Glass. Ujawniono, że nakręcił Russell komedię z wątkiem historycznym. Producentami są Matthew Budman, Arnon Milchan, Anthony Katagas i sam Russell – także autor scenariusza. Film powstał dzięki wytwórni Regency Enterprises, która w ostatnich latach zrealizowała m.in. art-house’owy horror Lighthouse i widowisko science-fiction Ad Astra z Bradem Pittem.

Christian Bale pojawia się w filmie jako prawnik, a Margot Robbie gra lekarkę. W przeszłości portale plotkarskie wiązały z projektem takich aktorów, jak Michael B. Jordan, Jennifer Lawrence i Jamie Foxx. Russell zaprosił do współpracy też Angelinę Jolie, która mu jednak odmówiła.

Czytaj także
Total
0
Reakcji