Bones & All

Wielkie nazwiska w nowym horrorze Luki Guadagnino: m.in. Scorsese, Sevigny, Stuhlbarg

Dopiero co informowaliśmy, że do obsady horroru Bones & All Luki Guadagnino dołączył laureat Oscara Mark Rylance. Dziś dowiadujemy się, że ekipę aktorów zasiliły kolejne mocne nazwiska. “Variety” podaje listę nowych “nabytków” włoskiego reżysera: to Chloë Sevigny, Michael Stuhlbarg, André Holland, Francesca Scorsese, Jessica Harper i David Gordon Green.

Role przodujące grają w Bones & All Timothée Chalamet, Rylance i Taylor Russell. Wielu wymienionych aktorów współpracowało już z Guadagnino w przeszłości.

Bones & All – Chloë Sevigny i Michael Stuhlbarg dołączają do obsady

Timothée Chalamet wystąpił w wielokrotnie nagradzanym, włoskim melodramacie Tamte dni, tamte noce, gdzie pojawił się jako nastolatek zakochany w amerykańskim stypendyście. W tym samym filmie pojawia się zresztą Michael Stuhlbarg. Jessica Harper zaliczyła u Guadagnino rolę cameo, w jego wcześniejszym horrorze Suspiria, a Chloë Sevigny i Francesca Scorsese grały w serialu HBO Tacy właśnie jesteśmy.

Sevigny najbardziej znana jest z dwóch sezonów American Horror Story (Hotel, Asylum) oraz filmów Nie czas na łzy i Zodiak. André Holland był ekranową miłością Trevente Rhodesa w dramacie Moonlight. David Gordon Green jest reżyserem, doskonale kojarzonym ze swoich komedii (Boski chillout, Droga przez Teksas) i slashera Halloween (2018).

Zdjęcia do Bones & All ruszyły kilka dni temu w Cincinnati w stanie Ohio. Będzie to pierwszy film Luki Guadagnino osadzony w Stanach Zjednoczonych.

Bones & All – Luca Guadagnino kręci nowy film

Bones & All adaptuje powieść Camille DeAngelis o tym samym tytule i zapowiadany jest jako miks horroru z kinem coming-of-age. Główna bohaterka to wkraczająca w dorosłość Maren Yearly (Russell), która przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Dziewczyna nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

Scenariusz filmu napisał David Kajganich. Nie jest to jego pierwsza okazja do współpracy z Luką Guadagnino: wcześniej panowie połączyli siły przy Nienasyceniu (2015) i Suspirii (2018). W obu produkcjach wystąpiła Tilda Swinton.

Dystrybutora Bones & All nadal nie wybrano. Sprzedażą filmu na arenie międzynarodowej zajmą się przedsiębiorstwa The Apartment Pictures, Frenesy Film, Memo i 3 Marys. Producentami są Guadagnino, Kajganich, Francesco Melzi d’Eril, Marco Morabito i Theresa Park.

Czytaj także
Total
0
Reakcji