Hero Fiennes Tiffin

Gwiazdor serii “After” Hero Fiennes Tiffin w melodramacie z Diane Kruger

Aktor Hero Fiennes Tiffin, znany z serii filmów młodzieżowych After, dołączył do obsady melodramatu First Love. Projekt przygotuje A.J. Edwards, który ma na swoim koncie dwa inne pełne metraże (Świętsze od aniołów, Friday’s Child), a w obsadzie zobaczymy też Diane Kruger.

Zgodnie z tytułem film opowie o pierwszych miłościach i trudach wkraczania w dorosłość. Ruszyły już zdjęcia, a materiały kręcone są w słonecznym Los Angeles.

Hero Fiennes Tiffin w filmie First Love z Diane Kruger

First Love zapowiadane jest jako wzruszające filmowe spojrzenie na losy młodego mężczyzny, rozpoczynającego dorosłe życie. Głównym bohaterem będzie Jim (Hero Fiennes Tiffin), który właśnie kończy szkołę średnią, a zarazem doświadcza wzlotów i upadków w swoim związku z Ann (Sydney Park). Jego rodzice mają jeszcze większe problemy: na ich oczach rozpada się to, co budowali przez lata – ognisko domowe i rodzina. Tłem ich kłopotów jest kryzys finansowy z 2008 roku.

Ekranową matkę Fiennesa Tiffina gra Diane Kruger (Perfekcjonistka, Witajcie w Marwen), a jego ojca Jeffrey Donovan (Złoczyńcy, Jeden gniewny człowiek). Sydney Park wsławiła się rolą w filmie Siedem śmiertelnych życzeń. Sam Fiennes Tiffin jest najbardziej znany jako Hardin Scott, główny męski bohater serii After, której najnowsza odsłona – After. Ocal mnie – wchodzi na ekrany kin jeszcze w tym roku.

Producentami melodramatu First Love są Henry Kittredge, Lucas Jarach, Nadine de Barros i sam A.J. Edwards.

Aktor z filmów After dostał nową romantyczną rolę

Edwards i Kruger współpracowali już przed ośmioma laty, przy dramacie historycznym Świętsze od aniołów. Edwards napisał scenariusz filmu i go wyreżyserował, a Kruger wystąpiła w nim jako Sarah Bush Lincoln – macocha 16. prezydenta USA Abrahama Lincolna.

Fortitude International sfinansowało film First Love, a pracująca w firmie producentka Nadine de Barros powiedziała:

— Jestem zachwycona, że Fortitude wspiera projekt A.J.’a – to wzruszająca i wnikliwa wizja miłości oraz amerykańskiej rodziny. Cieszę się, że nawiązujemy współpracę z międzynarodowymi talentami, takimi jak Diane Kruger, Hero Fiennes Tiffin, Sydney Park czy Jeffrey Donovan.

Ostatnio zrealizowane przez Fortitude International produkcje to komedie Mack & Rita z Diane Keaton oraz Shriver z Michaelem Shannonem.

Czytaj także
Total
0
Reakcji