Bones & All

Rośnie obsada kanibalistycznego horroru Luki Guadagnino. Rylance u boku Chalameta

Jednym z ciekawszych nadchodzących horrorów może okazać się film Bones & All w reżyserii Luki Guadagnino. Wciąż poszerza się obsada widowiska: do Timothéego Chalameta i Taylor Russell dołączył właśnie znany z Mostu szpiegów Mark Rylance.

Za drugoplanową rolę w dramacie historycznym Stevena Spielberga Rylance otrzymał Oscara. Widzowie kojarzą go ponadto jako Dawsona z Dunkierki czy Anoraka z filmu science-fiction Player One (kolejna superprodukcja Spielberga). Ostatnio aktor zagrał w Procesie Siódemki z Chicago.

Bones & All – kanibalistyczny horror Luki Guadagnino

Bones & All adaptuje powieść Camille DeAngelis o tym samym tytule i zapowiadany jest jako miks horroru z kinem coming-of-age. Główna bohaterka to wkraczająca w dorosłość Maren Yearly (Russell), która przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Dziewczyna nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

Scenariusz filmu napisał David Kajganich. Nie jest to jego pierwsza okazja do współpracy z Luką Guadagnino: wcześniej panowie połączyli siły przy Nienasyceniu (2015) i Suspirii (2018). W obu produkcjach wystąpiła Tilda Swinton. Zdjęcia na planie już ruszyły, ale wciąż nie wybrano dystrybutora filmu.

Producentami są Guadagnino, Kajganich, Francesco Melzi d’Eril, Marco Morabito i Theresa Park.

Bones & All – w obsadzie Mark Rylance i Timothee Chalamet

Nie wiadomo, kogo zagra w Bones & All Mark Rylance. Taylor Scott, obsadzona w roli pierwszoplanowej, ostatnio występowała między innymi w serialu Zagubieni w kosmosie, a już latem ukaże się inny horror z jej udziałem – Escape Room: Tournament of Champions. Timothée Chalamet dostał przodującą rolę męską. Aktor był nominowany do Nagrody Akademii Filmowej za udział w melodramacie Tamte dni, tamte noce, reżyserowanym właśnie przez Guadagnino.

Chalamet, Guadagnino i Armie Hammer mieli spotkać się na planie kontynuacji Tamtych dni…, która obecnie stoi pod wielkim znakiem zapytania. Nie wiadomo, czy film dojdzie do skutku z powodu kontrowersji, jakie narosły wokół Hammera. Jak na ironię, aktor został oskarżony o przemoc seksualną i uprawianie kanibalizmu.

Bones & All
Hammer, Chalamet i Guadagnino promują film “Tamte dni, tamte noce” / Foto Prime News: Variety.com
Czytaj także
Total
0
Reakcji