Patryk Vega

Patryk Vega nadal kręci. Nowy film Vegi – czego się spodziewać, o czym będzie?

Czy kilka miesięcy bez Patryka Vegi na ekranach to czas stracony? Może niekoniecznie, ale warto podkreślić, że przez epidemię COVID-19 wzięty polski reżyser zanotował znaczące opóźnienia realizacyjno-dystrybutorskie, jeśli chodzi o jego własne filmy. W planach są premiery gotowych już projektów (Small World, Miłość, seks & pandemia), a Patryk Vega pracuje też nad trzecim nowym filmem.

Na Instagramie i Facebooku Vegi pojawił się właśnie nowy post, opatrzony prostym, ale wiele mówiącym podpisem: “Kręcimy” (wraz z emotikonem klapsa filmowego).

Patryk Vega
Patryk Vega nowy film. Nowy film Vegi – czego oczekiwać? / Foto Prime News: instagram.com/patryk_vega_official

Patryk Vega – nowy film. O czym, kiedy, dla kogo?

Post na Instagramie zdobył dotąd prawie 5 tys. polubień, a na Facebooku – 7,5 tys. W serwisie Instagram o komentarze pokusili się: celebrytka Sylwia Bomba (Gogglebox. Przed telewizorem) oraz aktor Adrian Kłos, który dotąd wystąpił w siedmiu produkcjach Vegi (m.in. Bad Boy i Pętla). Czy to podpowiedź, kogo zobaczymy w nowym filmie Patryka Vegi?

Niedawne posty reżysera w mediach społecznościowych przykuły też uwagę “Królowej życia”, Dagmary Kaźmierskiej, Piotra Stramowskiego, Michała Zakrzewskiego, strongmana Roberta Kalinowskiego, Elizy Gwiazdy, Jacka Alichniewicza oraz Krystiana Hołdaka (aktora-epizodysty i stałego współpracownika Vegi). Co ciekawe, posty Vegi z planu zdjęciowego często komentuje też brytyjska aktorka i wokalistka Sally Day (Trzy minuty. 21:37, The Forewarning).

Ponoć jedną z ról wynegocjował już Michał Wołczyk (Bad Boy, Miasto długów).

Patryk Vega jest obserwowany przez 219 tys. użytkowników Instagrama, a na Facebooku ma 736 tys. followersów.

Nowy film Vegi wciąż na etapie przygotowań

Wiadomo, że jeszcze w 2021 roku ukaże się film Small World Patryka Vegi, o handlu żywym towarem – zwłaszcza dziećmi. Ta produkcja została jednak ukończona i w marcu pokazano jej zwiastun. Niezwykle popularny reżyser realizuje najwyraźniej nowy film – co nie powinno nikogo dziwić, bo jest obecnie jednym z najbardziej płodnych twórców w naszym kraju. Vega nie cierpi zwłoki: w samym 2018 roku ukazały się cztery jego produkcje (filmy Kobiety mafii i Plagi Breslau, plus dwa seriale).

W planach jest też dystrybucja filmu Vegi Miłość, seks & pandemia – w obsadzie Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona, Tomasz Dedek i Adrian Kłos. Daty premiery nie wyznaczono.

Pod koniec kwietnia na Instagramie opublikowano zdjęcie Vegi z ekipą statystów pojawiających się jako wojskowi. Duże zainteresowanie wzbudziła też fotografia reżysera wykonana z Janem Błachowiczem. Zawodnik MMA i międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki nigdy dotąd nie wystąpił nigdzie jako aktor. Na zdjęciu Patryka Vegi pojawił się dużo obiecujący opis: “Będzie się działo”.

Fani spekulują, o czym może traktować nowy film Patryka Vegi. Niektórzy podejrzewają, że może to być ekranowa biografia Błachowicza.

Czytaj także
Total
0
Reakcji