Obecność 3 premiera

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” – 4 klipy z filmu na dwa tygodnie przed premierą

Polska premiera horroru Obecność 3: Na rozkaz diabła już za niewiele ponad dwa tygodnie, 11 czerwca 2021 roku. Warner w najlepsze kontynuuje kampanię promocyjną filmu i właśnie podzielił się z zainteresowanymi czterema krótkimi fragmentami filmu. Trwają od około trzydziestu do pięćdziesięciu sekund i można je znaleźć na YouTubie.

Najbardziej widowiskowy klip to scena egzorcyzmu i walki z diabelskimi mocami. W filmie Ed i Lorraine Warrenowie, słynni badacze zjawisk paranormalnych, zajmują się sprawą zabójcy, który obstaje, że został opętany przez Szatana. W roli Warrenów powracają Patrick Wilson i Vera Farmiga.

Obecność 3: Na rozkaz diabła – fragmenty filmu, premiera w Polsce

Fani historii z dreszczykiem odliczają dni do premiery filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła. Tymczasem Warner Bros. udostępnia cztery klipy, które zobaczymy w sequelu. Pierwszy to scena walki z diabłem, inspirowana Egzorcyzmami Emily Rose. Drugi przedstawia zakrwawionego nastolatka na zboczu drogi – ma całe białe oczy. W następnym Warrenowie próbują dowieść, że ich “klient” nie dopuścił się zabójstwa, a w ostatnim Lorraine (Farmiga) zapuszcza się w głąb lasu, by tam przeżyć duchowo śmierć brutalnie zamordowanej ofiary.

W horrorze Obecność 3: Na rozkaz diabła występują – poza Farmigą i Patrickiem Wilsonem – m.in. Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard, Charlene Amoia, Keith Arthur Bolden i Ronnie Gene Blevins. Premierę filmu w naszym kraju zaplanowano na 11 czerwca – dystrybutorem będzie Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.

Horror wyreżyserował Michael Chaves (Topielisko. Klątwa La Llorony). W Stanach Zjednoczonych sequel ukaże się jednocześnie w kinach i na platformie HBO Max.

Czytaj także
Total
0
Reakcji