Lindsay Lohan

Lindsay Lohan zepsutą dziedziczką w nowej komedii romantycznej Netfliksa

Lindsay Lohan znów namiesza na ekranie. Aktorka i bohaterka wielu skandali obyczajowych otrzymała główną rolę w nowej produkcji serwisu Netflix. Będzie to komedia romantyczna, w której Lohan zagra rozpuszczoną pannę – dziedziczkę hotelowej fortuny. Obecnie film nie ma jeszcze tytułu i nie wiemy, kto pojawi się na ekranie jako obiekt westchnień Lohan.

Ujawniono natomiast, że będzie to komedia o tematyce bożonarodzeniowej. Netflix nakręcił już kilka podobnych produkcji – wystarczy wspomnieć Świątecznego księcia, Zamianę z księżniczką czy Pana Jangle i świąteczną podróż.

Lindsay Lohan w komedii romantycznej serwisu Netflix

W mediach pojawiły się informacje o postaci, którą zagra Lindsay Lohan. Dziewczyna będzie zepsutą dziedziczką hotelowego biznesu, która właśnie zaręczyła się z ukochanym. Podczas wypadu w góry doznaje ona amnezji na skutek nieszczęsnego incydentu. Przygarnia ją przystojny właściciel leśnej chaty, mieszkający tam ze swoją córką. Mężczyzna opiekuje się poszkodowaną, a ona powoli zaczyna się w nim zakochiwać – wszystko to na kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

Ponoć wybrano już obsadę filmu, ale poza Lohan nie podano żadnych nazwisk. Scenariusz komedii romantycznej przyszykowali Jeff Bonnett, Ron Oliver, Janeen Damian i Michael Damian. Ostatni z wymienionych wyreżyserował m.in. filmy Flicka 2 oraz Marley i Ja: Szczenięce lata, a Oliver ma na koncie dwanaście wspólnych produkcji z aktorem Shawnem Robertsem (w tym Kontrowersyjną terapię).

Janeen Damian będzie reżyserką komedii. W jej filmowym CV znajduje się wiele “christmasowych” produkcji – m.in. Królewskie święta i Bajkowe Boże Narodzenie.

Lindsay Lohan – nowy film i powrót do aktorstwa

Film wyprodukują wykonawczo Amanda Phillips i Eric Jarboe. Lindsay Lohan jest reprezentowana przez agencję talentów APA. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie dopiero jesienią, więc komedia nie ukaże się na Netfliksie w tym roku – prawdopodobnie dopiero w 2022.

Lindsay Lohan już w 2019 r. zapowiedziała, że ma zamiar wrócić do aktorstwa. Ostatni pełny metraż z jej udziałem – horror Among the Shadows – ukazał się trzy lata temu i nie spodobał się ani krytykom, ani widzom.

Lohan zyskała międzynarodowy rozgłos jako dwunastolatka, dzięki filmowi Nie wierzcie bliźniaczkom. Później widzieliśmy ją we Wrednych dziewczynach, Zakręconym piątku, thrillerze Wiem, kto mnie zabił. Była pierwszoligową hollywoodzką gwiazdą, ale liczne kontrowersje i skandale obyczajowe spowodowały, że reżyserzy nie chcieli dalej współpracować z Lohan – pomimo jej talentu. 34-latka opuściła Stany Zjednoczone i przez lata mieszkała w Europie oraz Dubaju.

Czytaj także
Total
0
Reakcji