Czarna Wdowa

Dynamiczny fragment “Czarnej Wdowy” podczas gali MTV Movie & TV Awards

Podczas gali MTV Movie & TV Awards zaprezentowano fragment filmu Czarna Wdowa z udziałem Scarlett Johansson i Florence Pugh. Nagranie przedstawia tytułową bohaterkę podczas pościgu samochodowego. Natasha Romanoff przebija się autem przez ruch uliczny, ścigana przez uzbrojoną motocyklistkę.

Scarlett Johansson odebrała podczas ceremonii specjalną nagrodę MTV Generation za całokształt twórczości. Statuetka trafia w ręce tych aktorów, którzy mieli szeroki wkład w kulturę filmową i telewizyjną, a dzięki pracy z najlepszymi reżyserami stali się rozpoznawalni na całym świecie.

Czarna Wdowa – fragment widowiska w sieci

Hiperprodukcja Marvela kosztowała ponad 200 mln dolarów i została wyreżyserowana przez Cate Shortland (Syndrom berliński, Salto). Scarlett Johansson występuje w filmie jako tytułowa Czarna Wdowa alias Natasha Romanoff – członkini grupy Avengers, wybitny szpieg, płatna zabójczyni i była agentka T.A.R.C.Z.Y. Według Johansson w nowym widowisku Marvel Studios Romanoff okaże się niezależną kobietą, podejmującą własne wybory, ale będzie też próbowała wyrwać się z “mrocznego miejsca”, które ją do siebie przyciąga.

Aktorka po raz pierwszy wcieliła się w Natashę Romanoff w filmie Iron Man 2 z 2010 roku. Później grała postać jeszcze w pięciu produkcjach: Avengers (2012), Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014), Avengers: Czas Ultrona (2015), Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016) i Kapitan Marvel (2019).

Producentem nadchodzącej Czarnej Wdowy jest Kevin Feige. Premierę widowiska w Polsce, ale też m.in. Stanach Zjednoczonych, Brazylii czy Hiszpanii zaplanowano na 9 lipca.

W filmie Czarna Wdowa Natasha Romanoff będzie musiała skonfrontować się ze swoją przeszłością, a jednocześnie stawi czoła nowemu, skrajnie niebezpiecznemu przeciwnikowi. Ten zrobi wszystko, by zniszczyć kobietę. W obsadzie superprodukcji zobaczymy też Davida Harboura, Roberta Downeya Jr., Williama Hurta, Rachel Weisz i Oliviera Richtersa.

Czytaj także
Total
0
Reakcji