Halloween Kills

Michael Myers na nowym, krwawym zdjęciu z filmu “Halloween Kills”

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z wyczekiwanego filmu grozy Halloween Kills, który, zgodnie z zapowiedziami, zadebiutuje w kinach jesienią tego roku. Magazyn “Empire” opublikował promocyjną fotografię, na której Nick Castle pozuje jako morderczy Michael Myers, w ręce trzymając zakrwawiony, kuchenny nóż. To, oczywiście, jego ulubione narzędzie zbrodni.

Film ma trafić do kin 14 października w Niemczech i Holandii oraz 15 października na terenie Wielkiej Brytanii, Szwecji, USA i Kanady.

Halloween Kills
Zdjęcie promocyjne z filmu Halloween Kills / Foto Prime News: Bloody-Disgusting.com, “Empire Magazine”

Halloween Kills – zdjęcie z filmu

Kampania marketingowa filmu Halloween Kills została wznowiona. “Empire Magazine” opublikowało nowe zdjęcie przedstawiające masowego mordercę Michaela Myersa, na Twitterze zapowiadając, że antybohater już ostrzy sobie nóż na ofiary. Fani nie mogą doczekać się powrotu Myersa – post doczekał się ponad stu entuzjastycznych komentarzy.

W styczniu widzieliśmy zabójcę na innym zdjęciu, które też nabył “Empire”: pokazywało Michaela, który opuszcza płonący dom z ostro zakończonym halliganem w dłoni. W rozmowie z magazynem reżyser David Gordon Green powiedział:

Halloween Kills to film o strachu ogarniającym całe społeczeństwo, o paranoi, sianiu dezinformacji i zbiorowej paniki. To rzecz jasna horror do popcornu i żaden głębszy komentarz, ale czasem dzieją się dziwne rzeczy. Żyjemy w interesujących czasach – najlepszych, by wydać taki film.

Halloween Kills – Michael Myers powraca

Na nowym zdjęciu z filmu Halloween Kills widzimy Myersa, który wyszedł cało z pożaru. W poprzedniej odsłonie serii miał zostać uśmiercony przez jedną z głównych bohaterek, ale – jak to on – znów uszedł z życiem.

W kolejnym sequelu wracają: Jamie Lee Curtis jako Laurie Strode, Judy Greer jako córka Laurie, Karen Nelson, Andi Matichak jako Allyson Nelson (córka Karen). Kyle Richards (Żony Beverly Hills) i Anthony Michael Hall pojawią się w rolach Lindsey Wallace i Tommy’ego Doyle’a – aktorzy grali te postacie jako dzieci, u Johna Carpentera w oryginalnym Halloween. Nancy Stephens występuje jako Marion Chambers – będzie to jej czwarty film z serii. Charles Cyphers powraca jako szeryf Leigh Brackett, a bezwzględnego mordercę Michaela Myersa grają na przemian Nick Castle i James Jude Courtney.

W obsadzie zobaczymy też Willa Pattona, Dylana Arnolda, Omara Dorseya, Thomasa Manna. Halloween Kills wyprodukował
Jason Blum (Blumhouse Productions). Światową dystrybucją zajmie się Universal.

Nowa część Halloween toczy się w 2018 roku, tuż po wydarzeniach z ostatniej odsłony. Laurie Strode wspólnie z rodziną podejmuje współpracę z innymi osobami, które uszły z życiem Myersowi. Grupa będzie próbowała raz na zawsze unicestwić psychopatycznego zabójcę. Wciąż czyha on na ulicach Haddonfield w stanie Illinois.

Ostatnie Halloween, też w reżyserii Davida Gordona Greena, zarobiło ponad 255 mln dolarów na całym świecie.

Czytaj także
Total
0
Reakcji