Druga połowa film

“Druga połowa”: Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy przy filmie. Nowe zdjęcia

Na 29 maja zaplanowano premierę filmu Druga połowa. Małgorzata Rozenek-Majdan pojawia się w nim w roli drugoplanowej, choć na razie nie wiemy jeszcze, kogo gra. To debiut celebrytki i gwiazdy telewizji na dużym ekranie. Z tej okazji oficjalny dystrybutor, Kino Świat, udostępnił nowe zdjęcia z udziałem stawiającej pierwsze kroki aktorki.

Twórcy filmu zapowiadają, że Druga połowa jest “idealna na czasy pandemii, związane z niepewnością”, ale przede wszystkim daje szansę na oddech i “powrót do normalności”. Polska komedia romantyczna reklamowana jest sloganem: “Może wiele nas dzieli, ale wszystkich łączy miłość!”

Druga połowa – film z Małgorzatą Rozenek-Majdan wkrótce w kinach

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wyklucza kolejnych kreacji aktorskich i z pokorą dodaje, że na planie zdjęciowym Drugiej połowy poznała prawdziwych gigantów ekranu:

— Praca przy filmie, w którym zaangażowano pierwszoligowe nazwiska, była dla mnie wielkim wyróżnieniem. Wspaniale było podglądać ich warsztat i uczyć się od najlepszych aktorów teatralnych i filmowych w Polsce.

Druga połowa to pierwszy film fabularny z udziałem Rozenek-Majdan, którą dotąd widzowie kojarzą z występów w hitowych programach telewizyjnych (Azja Express, Projekt Lady, Iron Majdan, Perfekcyjna pani domu). Ponoć celebrytce udało się też wynegocjować rolę w filmie Patryka Vegi Miłość, seks & pandemia, ale wciąż nie wiadomo, czy ukaże się on w tym roku.

Kino Świat przedstawiło dwa nowe zdjęcia z filmu Druga połowa, na których widać Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Druga połowa film
Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Druga połowa / Foto Prime News: Kino Świat
Druga połowa film
Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Druga połowa / Foto Prime News: Kino Świat

Druga połowa – nowa polska komedia romantyczna

W filmie Druga połowa poza Małgorzatą Rozenek-Majdan zobaczymy też gwiazdora piłki nożnej Grzegorza Krychowiaka, dziennikarzy sportowych Dariusza Szpakowskiego i Romana Kołtonia oraz plejadę najlepszych polskich aktorów: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Bielską, Leszka Lichotę, Mariannę Zydek.

Główną bohaterką filmu Druga połowa jest Magda, młoda lekarka i córka trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kobieta poznaje dziennikarza, czarującego Mateusza. Między parą zaczyna iskrzyć, ale szybko pojawiają się komplikacje: mężczyzna nie tylko zna ojca Magdy, ale też jest z nim mocno skłócony. Znikąd pojawia się “ten trzeci” – charyzmatyczny gwiazdor futbolu Jarek, który koniecznie chce uwieść Magdę. Rozpoczyna się miłosna rozgrywka.

Komedię wyreżyserował Łukasz Wiśniewski. Według dystrybutora ma ona szanse “tchnąć w sale kinowe powiew świeżości i długo oczekiwanego humoru”.

Polska premiera Drugiej połowy przypada na 29 maja.

Czytaj także
Total
0
Reakcji