Na noże 2

“Na noże 2”: Dave Bautista dołącza do Daniela Craiga

Dave Bautista dołączył do obsady filmu Na noże 2, w którym pojawi się u boku Daniela Craiga. Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Rian Johnson szykuje dwa sequele, które zostaną pokazane w serwisie Netflix. Gigant VOD nabył prawa do kontynuacji za monumentalną sumę.

Umowa Johnsona z Netfliksem warta jest rekordowe 400 mln dolarów. Johnson – najbardziej kojarzony z kasowym przebojem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – napisał już scenariusze obu kontynuacji.

Na noże 2 – Dave Bautista w obsadzie

Daniel Craig powraca w sequelu jako przebiegły detektyw Benoit Blanc. Dave Bautista pojawi się w filmie Na noże 2 w niesprecyzowanej obecnie roli – fani liczą na dowcipny występ, bo aktor znany jest z drygu komediowego. Za niewiele ponad tydzień, 21 maja, zobaczymy go w innej produkcji Netfliksa – komedio-horrorze Zacka Snydera Armia umarłych, gdzie gra Scotta Warda – lidera ekipy mającej ograbić bank w Las Vegas. Dyrektorzy Netfliksa już teraz liczą na sukces i chcą, by Armia urosła do rangi mocarnej serii filmowej.

Niedawno Bautista dostał też angaż do roli w serialu Apple TV+ See – wystąpi w nim jako ekranowy brat Jasona Momoy. Zdjęcia do pierwszej kontynuacji Na noże mają ruszyć 28 czerwca w Grecji. Po cichu mówi się, że film może ukazać się na Netfliksie w 2022 roku. O premierze drugiego sequela nic jeszcze nie wiadomo.

Na noże 2 – Netflix szykuje sequel kasowego przeboju

W ubiegłym roku Rian Johnson głośno mówił w mediach o kontynuacji Na noże, w której Daniel Craig jako Benoit Blanc prowadziłby dochodzenie przy nowej zagadce kryminalnej. Film miał skupić się na postaci Blanca bardziej niż część pierwsza.

Obie odsłony wyprodukują Johnson i Ram Bergman, a serwis “Deadline Hollywood” potwierdza, że Craig pracuje już ze scenariuszem, w oczekiwaniu na start zdjęć.

Pierwsza część Na noże zarobiła na całym świecie ponad 300 mln dolarów. O prawa do sequeli walczyły inne serwisy z opcją VOD: Amazon oraz Apple TV. Wygrał Netflix, streamingowy gigant, który, według “Variety”, na giełdzie jest wart więcej niż koncern Disneya. W filmie Na noże Craig jako detektyw Blanc badał sprawę tajemniczej śmierci seniora rodu Trombleyów. Okazało się, że wszyscy jego krewni są podejrzani o zabójstwo i każdy ma coś za uszami.

Czytaj także
Total
0
Reakcji