Patryk Vega

Patryk Vega pozdrawia z planu zdjęciowego. Kiedy nowy film reżysera?

Niesławny polski reżyser Patryk Vega opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, opatrzone krótkim opisem: “Pozdrowienia z planu”. Fotografię skomentowali aktorzy z poprzednich produkcji Vegi. Krystian Hołdak, który zagrał m.in. w Bad Boyu i Pętli, napisał: “Ojciec w żywiole, zaraz coś wysadzi”. Post przykuł tęż uwagę “Królowej życia”, Dagmary Kaźmierskiej.

Celebrytka, która pojawiła się u Patryka Vegi w filmach Pętla i Kobiety mafii 2, zamieściła pod zdjęciem komentarz z emoji korony. Post w ciągu trzech godzin zdobył pięć tysięcy polubień. Na zdjęciu widzimy reżysera na tle Pałacu Kultury i Nauki – w dłoni trzyma charakterystyczną krótkofalówkę.

Co ciekawe, podobne zdjęcie, tylko z innej perspektywy zamieścił na Instagramie Krystian Hołdak. Widać na nim to samo urządzenie walkie-talkie. Wygląda na to, że obaj pracują nad nowym filmem.

Patryk Vega
Patryk Vega na planie zdjęciowym nowego filmu / Foto Prime News: instagram.com/patryk_vega_official

Patryk Vega kręci nowy film. Zdjęcie z planu

Post Hołdaka w serwisie Instagram polubili m.in. Piotr Stramowski, Michał Zakrzewski i strongman Robert Kalinowski. Na razie nie wiadomo, czy pojawią się w szykowanej produkcji.

Wiadomo, że jeszcze w 2021 roku ukaże się film Small World Patryka Vegi, o handlu żywym towarem – zwłaszcza dziećmi. Ta produkcja została jednak ukończona i w marcu pokazano jej zwiastun. Niezwykle popularny reżyser realizuje najwyraźniej nowy film – co nie powinno nikogo dziwić, bo jest obecnie jednym z najbardziej płodnych twórców w naszym kraju. Vega nie cierpi zwłoki: w samym 2018 roku ukazały się cztery jego produkcje (filmy Kobiety mafii i Plagi Breslau, plus dwa seriale).

Pod koniec kwietnia na Instagramie pojawiło się zdjęcie Vegi z ekipą statystów pojawiających się jako wojskowi. Duże zainteresowanie wzbudziła też fotografia reżysera wykonana z Janem Błachowiczem. Zawodnik MMA i międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki nigdy dotąd nie wystąpił nigdzie jako aktor. Na zdjęciu Patryka Vegi pojawił się dużo obiecujący opis: “Będzie się działo”.

Fani spekulują, o czym może traktować nowy film Patryka Vegi. Niektórzy łączą fakty i piszą w komentarzach, że powstanie produkcja o świecie mieszanych sztuk walki, a może nawet filmowa biografia Błachowicza. Kino “kopane” zyskało w Polsce na popularności dzięki produkcjom Underdog z Erykiem Lubosem i Fighter (w rolach głównych Stramowski i Mikołaj Roznerski).

Jan Błachowicz w najnowszym filmie Patryka Vegi?

Patryk Vega to pracowity reżyser. Pracuje nad kolejną produkcją, a dwie inne czekają na wejście do kin lub dystrybucję VOD. Poza Small World niedługo zobaczymy też film Miłość, seks & pandemia, nad którym sprawowane są ponoć ostatnie szlify. W obsadzie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę, Tomasza Dedka, Adriana Kłosa, Zofię Zborowską-Wronę i Leonardo Marquesa. Według pierwszej wymienionej film znajduje się na etapie postprodukcji i “ostatnich postsynchronów”.

Pod koniec kwietnia piłkarski film Patryka Vegi Bad Boy zgarnął antynagrodę Wielkiego Węża jako najgorszy obraz ubiegłego roku. Reżyser dostał też dodatkowe statuetki za najgorszą reżyserię (Pętla) i najgorsze efekty specjalne (również w Pętli).

Na Instagramie Patryk Vega obserwowany jest przez 219 tys. użytkowników.

Czytaj także
Total
0
Reakcji