Druga połowa

“Druga połowa” – pierwszy teaser już dostępny. Maciej Musiał w komedii romantycznej

Kino Świat promuje komedię romantyczną Druga połowa. W sieci właśnie zadebiutował jednominutowy teaser filmu, w którym najbardziej odznaczają się Maciej Musiał i Grzegorz Krychowiak. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin już 29 maja, natychmiast po poluzowaniu obostrzeń covidowych.

Według dystrybutora film stanowi idealną opcję na pierwszy wypad do kina od miesięcy, a co za tym idzie na “powrót do normalności”. Komedia romantyczna reklamowana jest sloganem: “Może wiele nas dzieli, ale wszystkich łączy miłość!”

Druga połowa – pierwszy teaser (zwiastun) nowej komedii z Maciejem Musiałem

W teaserze widzimy Macieja Musiała m.in. lecącego helikopterem i wyznającego miłość partnerce kilkaset metrów nad ziemią. W filmie Druga połowa zobaczymy też plejadę polskich gwiazd: Cezarego Pazurę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Andrzeja Grabowskiego.

Film Druga połowa zadebiutuje na ekranach kin natychmiast po ich właściwym otwarciu – za niecałe trzy tygodnie, 29 maja. Dystrybutor Kino Świat obiecuje, że komedia “tchnie w sale kinowe powiew świeżości i długo oczekiwanego humoru”. To film o miłości od pierwszego wejrzenia i wiecznej wojnie płci, więc doskonale nada się na randkę. Pojawia się w nim ponadto wątek piłkarski.

Nie jest on przypadkowy: 12 czerwca startują długo wyczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – UEFA Euro 2020. Bierze w nich udział reprezentacja Polski.

Główną bohaterką filmu Druga połowa jest Magda, młoda lekarka i córka trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kobieta poznaje dziennikarza, czarującego Mateusza. Między parą zaczyna iskrzyć, ale szybko pojawiają się komplikacje: mężczyzna nie tylko zna ojca Magdy, ale też jest z nim mocno skłócony. Znikąd pojawia się “ten trzeci” – charyzmatyczny gwiazdor futbolu Jarek, który koniecznie chce uwieść Magdę. Rozpoczyna się miłosna rozgrywka.

Obsadę uzupełniają Marianna Zydek, Iwona Bielska, Leszek Lichota, Jacek Knap, Ilona Ostrowska i Piotr Rogucki. Film wyreżyserował Łukasz Wiśniewski.

Czytaj także
Total
0
Reakcji