The Tomorrow War zwiastun

“The Tomorrow War” – pierwszy zwiastun filmu Amazon Prime Video z Chrisem Prattem

Amazon Prime Video udostępnił w sieci pierwszy, krótki zwiastun filmu The Tomorrow War – w roli głównej Chris Pratt. W klipie aktor, jako twardziel z karabinem w dłoni, staje do walki z kosmiczną siłą. Premierę widowiska science-fiction w serwisie VOD pierwotnie planowano na grudzień ubiegłego roku, ale szyki pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Dziś wiadomo, że film ukaże się 2 lipca.

The Tomorrow War został wyprodukowany przez Paramount Pictures we współpracy ze Skydance Media. Za reżyserię odpowiada Chris McKay, twórca między innymi The Lego Batman Movie i nadchodzącego Jonny’ego Questa.

The Tomorrow War – krótki zwiastun już w sieci

W filmie The Tomorrow War grupa żołnierzy z 2051 roku cofa się w czasie, by ostrzec świat przed nadchodzącą zagładą: za trzydzieści lat Ziemianie przegrają wojnę z kosmicznymi najeźdźcami, a to może prowadzić do ostatecznego końca. Najlepsi wojskowi – wśród nich Edwin Hodge jako Dorian – zostaną przetransportowani do lat pięćdziesiątych XXI wieku, by dołączyć do bitwy.

Chris Pratt występuje w The Tomorrow War jako Dan Forester – nauczyciel licealny oraz oddany mąż i ojciec, który niespodziewanie znajduje się w centrum zbrojnych zdarzeń. W obsadzie zobaczymy też: Betty Gilpin, Keitha Powersa Sama Richardsona. Yvonne Strahovski pojawia się jako pani naukowiec, a J.K. Simmons występuje jako jej wyobcowany ojciec.

W filmie pojawia się wątek natarcia kosmitów. Serwis “Pop Culture Times” ujawnił, że nad efektami charakteryzatorskimi obcych pracował Ken Barthelmey (Godzilla vs. Kong, To).

The Tomorrow War – Chris Pratt kontra kosmici. Premiera w lipcu

The Tomorrow War może okazać się wielką premierą w Amazon Prime Video, zwłaszcza że Chris Pratt wystąpił dotąd w jednym przeboju za drugim – to oczywiste, że Paramount liczył na premierę kinową. Film miał zostać wydany już w grudniu 2020 roku, ale datę trzeba była parokrotnie zmienić. Obecnie czekamy na premierę 2 lipca.

W ostatnim czasie na platformie streamingowej Amazona ukazało się kilka filmów z wyższej półki. Sequel Księcia w Nowym Jorku – Coming 2 America – w weekend premierowy mógł pochwalić się najlepszą oglądalnością na Prime Video od marca 2020 roku. Wielkim sukcesem okazał się też Kolejny film o Boracie, który pod koniec października, zaledwie parę dni po wydaniu, obejrzany został przez dziesiątki milionów subskrybentów.

Wytwórnie Paramount i Skydance Media pracowały też przy filmie akcji Without Remorse, z Michaelem B. Jordanem w roli przodującej. Tę produkcję również nabył Amazon – premiera na Prime Video już jutro, 30 kwietnia.

Czytaj także
Total
3
Reakcji