Pasażer nr 4 premiera

Pasażer nr 4 – czwartkowa premiera Netfliksa. Czy warto obejrzeć?

Czwartkową premierą w serwisie Netflix jest film Pasażer nr 4, z Anną Kendrick i Toni Collette w obsadzie. Thriller science-fiction w reżyserii Joego Penny był zapowiadany jako wielkie widowisko giganta VOD już w ubiegłym miesiącu, a dziś został dodany do bazy. W Pasażerze nr 4 widzowie zostaną zabrani w podróż na Czerwoną Planetę. Netflix przypisał filmowi dwie dużo mówiące kategorie: “mocny” i “trzymający w napięciu”.

Polski Netflix tak streszcza fabułę filmu:

— Nieoczekiwany pasażer sprowadza śmiertelne zagrożenie na trzyosobową załogę statku kosmicznego w drodze na Marsa. Będą musiały zapaść dramatyczne decyzje.

Pasażer nr 4 – premiera widowiskowego filmu Netfliksa

W filmie Pasażer nr 4 Toni Collette występuje jako Marina Barnett – dowódca statku kosmicznego lecącego na Marsa – a Anna Kendrick gra Zoe Levenson, badaczkę medyczną. Specjalna misja kończy się inaczej, niż zakładali członkowie ekspedycji. Po drodze ekipa zabiera ze sobą w dalszą podróż pasażera na gapę.

Pasażer nr 4 nie jest pierwszą produkcją Netfliksa z wątkiem załogowej wyprawy na Marsa. W serialu Rozłąka (skasowanym po pierwszym sezonie) Hilary Swank grała astronautkę NASA Emmę Green, która przewodzi międzynarodowej ekipie badawczej. Widzów, którzy po przedwczesnym anulowaniu Rozłąki zatęsknili za historią marsjańskich wypraw, może zainteresować nowy dreszczowiec z Toni Collette.

Pasażer nr 4. Collette i Kendrick ruszają na Marsa

Film Pasażer nr 4 ukazał się 22 kwietnia w serwisie Netflix między innymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce. W Kanadzie prawa do emisji thrillera posiada Amazon Prime Video.

Pasażer nr 4 nie jest kosmicznym dreszczowcem w stylu serii Doom, a raczej ambitniejszą rozrywką – bliższą Anihilacji Aleksa Garlanda. Film wyreżyserował Joe Penna – odpowiedzialny za dramat Arktyka z Madsem Mikkelsenem, też pokazywany przez serwis Netflix.

W obsadzie filmu Pasażer nr 4, poza Collette i Kendrick, znajdują się także Daniel Dae Kim (Hawaii 5.0) i Shamier Anderson jako mężczyzna, który nieoczekiwanie dołącza do grupy astronautów.

Zwiastun filmu:

Czytaj także
Total
0
Reakcji