After Castille Landon

Reżyserka nowego After nakręci dwa kolejne filmy z serii!

Castille Landon, twórczyni After 3. Ocal mnie, wyreżyseruje dwa kolejne filmy z serii. 29-latka pozostanie związana z cyklem i dostarczy producentom następne jego odsłony: sequel i prequel. Prawdopodobnie napisze też ich scenariusze.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że Monolith ujawnił polski zwiastun i plakat filmu After 3. Ocal mnie, w którym pojawi się m.in. Stephen Moyer – słynny ekranowy Bill Compton z serialu Czysta krew. Film ma ukazać się na dużych ekranach jeszcze w tym roku, choć daty premiery wciąż nie ujawniono.

Castille Landon pracuje też nad nadchodzącym After Ever Happy – czwartą odsłoną serii. Będzie reżyserką filmu, a scenariusz napisała Sharon Soboil.

After – Castille Landon będzie kontynuowała serię

Filmy z serii After ogniskują się wokół dwóch postaci: Tessy Young (Josephine Langford) i Hardina Scotta (Hero Fiennes Tiffin), oraz ich życia miłosnego. Cykl filmowy adaptuje bestsellery autorstwa Anny Todd – dotychczasowe odsłony zarobiły łącznie około 120 mln dolarów.

W prequelu poznamy historię nastoletniego Hardina, który właśnie zakochał się po raz pierwszy w swoim życiu. Przedstawione doświadczenia bohatera wpłyną znacząco na jego późniejszy, pełen namiętności związek z Tessą.

Inaczej będzie wyglądał sequel – też w reżyserii Castille Landon. Widzowie poznają w nim “nowe pokolenie” bohaterów, mianowicie dzieci Tessy i Hardina – Emery i Audena. Inną postacią będzie kuzynka młodych, Addy. Nastolatkowe będą mierzyć się z problemami, które po części odzwierciedlają dawne błędy i utrapienia rodziców.

After – kiedy nowy film z serii trafi na ekrany kin?

Prequel i sequel serii After Castille Landon wyreżyseruje jednocześnie, jesienią tego roku. Wśród producentów figurują między innymi Jennifer Gibgot, Brian Pitt oraz Courtney Solomon.

Castille Landon powiedziała niedawno, że doświadczenia płynące z realizacji obecnie czekających na wydanie odsłon serii (After 3. Ocal mnie, After Ever Happy) zainspirowały ją do dalszej pracy. “Chcemy rozszerzyć uniwersum cyklu After, zbadać początki postaci, które tak kochamy. Chcemy dać życie nowym bohaterom”, tłumaczy Landon, dodając, że jest podekscytowana na myśl o kolejnych częściach.

Monolith zapowiada After 3. Ocal mnie jako film, który „rozpali wyobraźnię widzów” i wywoła „prawdziwą burzę emocji”. Dramat młodzieżowy trafi do kin jeszcze w 2021 r. Wcześniejsza odsłona serii, After 2, ukazała się w Polsce we wrześniu minionego roku.

Czytaj także
Total
5
Reakcji