Mortal Kombat

Mortal Kombat – Warner odsłania kulisy filmu

Na kanale Warner Bros. Pictures w serwisie YouTube odsłonięto materiał zza kulis filmu Mortal Kombat. Trwające trzy i pół minuty nagranie pokazuje, jak kręcone były sceny brutalnych walk między bohaterami, a także daje zainteresowanym możliwość poznania, co o projekcie i jego realizacji sądzą aktorzy. Na filmik składają się rozmowy między innymi z Lewisem Tanem, Mehcadem Brooksem i reżyserem, Simonem McQuoidem.

W filmie Mortal Kombat grupa wojowników staje do walki w śmiertelnym pojedynku, który odbywa się w świątyni boga Raidena. Role przodujące grają: Tan (jako Cole Young), Brooks (Jackson Briggs), Jessica McNamee (Sonya Blade) i Josh Lawson (Kano).

Mortal Kombat – wideo zza kulis i mocna promocja Warnera

Warner dba o promocję filmu Mortal Kombat, który ukazał się już w kilka krajach świata. Ekranizacja gier o tym samym tytule zarobiła 6,1 mln dolarów w weekend otwarcia w Rosji, 691 tys. USD w Arabii Saudyjskiej, 689 tys. USD w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, 574 tys. USD w Tajlandii oraz 554 tys. USD w Tajwanie. Serwis „Deadline” podaje, że Mortal Kombat trafił łącznie na 4596 ekranów kin dookoła świata.

Kiedy w lutym ukazał się zwiastun filmu typu “red band” (skierowany do dorosłych widzów), krytycy i widzowie chwalili go za atrakcyjne sceny akcji i ujęcia krwawej przemocy – typowe dla oryginalnej serii. Pod koniec miesiąca ogłoszono, że trailer Mortal Kombat był najchętniej oglądanym zwiastunem “red band” w historii, który zebrał więcej wyświetleń niż te promujące filmy Deadpool 2 i Logan: Wolverine.

Film pojawi się na ekranach amerykańskich kin 23 kwietnia. O polskiej premierze nic obecnie nie wiadomo, a nasz oddział Warner Bros. Pictures wciąż milczy.

Mortal Kombat – Amerykanie czekają na premierę

W nadchodzącym filmie Mortal Kombat mistrz MMA Cole Young rusza na wyprawę, której celem jest odkrycie prawdy o swoim pochodzeniu. Mężczyzna chce odnaleźć Sonyę Blade, z którą ponoć łączy go więcej, niż mógłby przypuszczać.

Warner zapowiada nową odsłonę serii jako “rodzaj kinowej przygody”, “wybuchowy” film, którego atutem jest zróżnicowana, międzynarodowa obsada.

W Stanach Zjednoczonych film ukaże się jednocześnie w kinach i serwisie VOD HBO Max. Na 18 czerwca zaplanowano premierę w Japonii.

Czytaj także
Total
0
Reakcji