Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9 – zwiastun #2. Premiera coraz bliżej

Fani mogą odliczać dni do premiery filmu Szybcy i wściekli 9zwiastun superprodukcji właśnie zadebiutował w sieci, na kanale “The Fast Saga” w serwisie YouTube. To już drugi oficjalny trailer nowej odsłony Szybkich i wściekłych – poprzedni ujawniono na początku lutego, podczas amerykańskiego Super Bowl. Trzyminutowy klip powinien zadowolić miłośników serii – nie brakuje w nim dynamicznej akcji, pięknych kobiet i naładowanych testosteronem aktorów. I oczywiście superszybkich samochodów.

Premierę Szybkich i wściekłych 9 w Stanach Zjednoczonych jeszcze niedawno planowano na 28 maja, ale obecnie mówi się o 25 czerwca. Wiadomo zresztą, że film miał trafić na amerykańskie ekrany już w kwietniu minionego roku, ale plany zdeptała pandemia koronawirusa.

W Polsce dystrybutorzy również marzyli o premierze wiosną 2020 r. – w lutym pokazano już pierwszy zwiastun. Obecnie premiera w naszym kraju stoi pod znakiem zapytania: Filmweb nie podaje żadnej daty, ale na przykład na stronie Multikina widnieje data 25 czerwca.

Szybcy i wściekli 9 – zwiastun #2

Universal podzielił się trailerem Szybkich i wściekłych 9, najnowszej odsłony serii, której znakiem rozpoznawczym są luksusowe samochody, rozkochane w nich dziewczyny i twardzi faceci. W rolach głównych wracają Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Jordana Brewster. Nowym nabytkiem wśród aktorów jest najsłynniejszy wrestler świata John Cena, ale większym zaskoczeniem okazuje się obecność Helen Mirren w obsadzie. To już trzeci Szybcy i wściekli z udziałem oscarowej aktorki.

Do premiery filmu zostało jeszcze kilka tygodni, a zainteresowanie fanów wydaje się sięgać zenitu. Twórcy liczą, że tym razem Szybcy i wściekli 9 trafią do kin zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Szybcy i wściekli 9 – zwiastun, a w nim m.in. John Cena i Vin Diesel

W filmie Szybcy i wściekli 9 powracają znane z poprzednich odsłon serii postacie – między innymi Dominic Toretto (Vin Diesel), Mia Toretto (Jordana Brewster), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), Roman Pearce (Tyrese Gibson) i Sean Boswell (Lucas Black). W obsadzie zobaczymy też kulturystę i trenera-celebrytę Martyna Forda, znanego ze współpracy ze Scottem Adkinsem.

Nowym nabytkiem wśród aktorów jest John Cena, który pojawi się jako Jakob Toretto – brat Dominika. Jeszcze w tym roku ukaże się film Legion samobójców: The Suicide Squad z jego udziałem. Słynny wrestler wystąpi ponadto jako superbohater-zabójca w nadchodzącym serialu HBO Max Peacemaker, który obecnie kręcony jest w Kanadzie.

Czytaj także
Total
1
Reakcji