Armia umarłych - Netflix

Armia umarłych – Netflix pokazał plakat filmu w reżyserii Zacka Snydera

Netflix zaprezentował oficjalny polski plakat nadchodzącego filmu Armia umarłych w reżyserii Zacka Snydera. Światowa premiera filmu na VOD przypada na 21 maja – wtedy Armię umarłych będą mogli poznać między innymi widzowie w Polsce, Australii, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Na kolorowym, neonowo oświetlonym plakacie ze zgrabnie wplecionym w obraz motywem kasyna przedstawiono piątkę głównych bohaterów. Postaci grają Dave Bautista, Samantha Win, Ella Purnell, Matthias Schweighöfer i Omari Hardwick.

Armia umarłych - Netflix
Armia umarłych – Netflix. Plakat filmu / Foto Prime News: Netflix

Armia umarłych – Netflix kusi widzów neonowym plakatem

Zack Snyder już w 2019 roku zapowiedział premierę filmu Armia umarłych – Netflix szybko przejął prawa do światowej dystrybucji. Ekspresowo udało się też skompletować imponującą obsadę, z Dave’em Bautistą na czele – aktora i byłego wrestlera widzieliśmy już między innymi w takich przebojach kasowych, jak Strażnicy Galaktyki, Avengers: Koniec gry i Spectre. Na 2022 rok planowana jest premiera jego kolejnej produkcji, Thor: Love and Thunder.

W Armii umarłych wystąpili też: Tig Notaro, Garret Dillahunt, Raúl Castillo, Ana de la Reguera i Theo Rossi. Zdjęcia kręcono w Los Angeles i nowomeksykańskim Albuquerque – tym samym mieście, w którym toczy się akcja uwielbianych seriali Breaking Bad i Zadzwoń do Saula.

Armia umarłych – Netflix. Opis fabuły, zwiastun

W filmie Armia umarłych grupa uzbrojonych najemników wkracza w strefę kwarantanny. Rzecz dzieje się w Las Vegas po wybuchu śmiercionośnej pandemii, która zamieniła ludzi w krwiożercze żywe trupy. Z armią zombie zmierzy się ekipa Scotta Warda (Bautista), mająca ograbić jeden z sejfów. W opuszczonym kasynie bohaterowie przekonają się, że misja będzie wyjątkowa trudna – nie wszyscy ją przeżyją.

Netflix podzielił się też polskim teaserem filmu.

Na 2021 rok planowana jest też premiera prequela, Army of the Dead: The Prequel – prawdopodobnie bez udziału Dave’a Bautisty, za to z Zackiem Snyderem jako jednym z producentów. Zdjęcia do filmu ukończono w grudniu. Przygotowywany jest ponadto spin-off Army of the Dead: Lost Vegas – kreskówka anime autorstwa Jaya Olivy.

Czytaj także
Total
0
Reakcji