Ryan Reynolds

Ryan Reynolds w obsadzie ThunderCats. Reżyseruje Adam Wingard

Ryan Reynolds dołącza do obsady ThunderCats. Tydzień temu informowaliśmy, że Adam Wingard, reżyser filmu Godzilla vs. Kong, nakręci pełnometrażową adaptację serialu animowanego ThunderCats. Ekipę aktorów zasiliło właśnie nazwisko, które będzie z pewnością wabikiem na widzów.

Reynolds, świeżo po występie w komedii Free Guy, pojawi się w filmie, który będzie kinową wersją kultowej kreskówki. Serial o grupie tytułowych, humanoidalnych kotów, walczących o dobro planety z demonicznym Mumm-Ra, nadawano oryginalnie w larach 1985-1989. Ryan Reynolds otrzymał angaż do roli przywódcy ThunderCats – Liona-O.

Ryan Reynolds w filmie ThunderCats. Zagra przywódcę tytułowej grupy

Filmową adaptację ThunderCats planowano już w 2007 roku. Dopiero teraz dojdzie ona do skutku. Adam Wingard napisze scenariusz filmu we współpracy ze swoim stałym partnerem, Simonem Barrettem. Duet odpowiada za powstanie popularnych horrorów: Blair Witch, Następny jesteś ty i Gość. Skrypt Wingarda i Barretta będzie usprawnioną wersję wcześniejszego scenopisu autorstwa Davida Coggeshalla.

ThunderCats ma łączyć w sobie animację i technikę CGI. Wingard obiecuje, że w jego rękach powstanie prawdziwe “dzieło”, bo jest zagorzałym fanem serialu.

— Moja obsesja na punkcie ThunderCats rozpoczęła się w liceum – właśnie wtedy zdecydowałem, że chcę zostać filmowcem. W dziesiątej klasie olewałem szkołę, zbierając najgorsze oceny. Powód? Przez dwa semestry pisałem swój własny scenariusz ThunderCats. Finalnie liczył on 272 strony. Dzieciaki nabijały się ze mnie bezlitośnie — zdradza Wingard.

Ryan Reynolds – ThunderCats i trzy inne produkcje w zanadrzu

Ryan Reynolds pracuje obecnie nad filmami akcji Hitman’s Wife Bodyguard (gdzie wystąpi z Salmą Hayek) oraz Red Notice (w obsadzie m.in. Dwayne Johnson). Obie produkcje mają ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

Ogłoszono też, że w 2023 roku ukaże się Deadpool 3, w którym Reynolds powraca jako tytułowy bohater. Film otrzymał niedawno kategorię wiekową “R” od organizacji MPAA (Motion Picture Association of America). W sequelu Deadpool ma pojawić się grupa mutantów o nazwie X-Force, wiadomo też, że nad scenariuszem pracują Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin.

O premierze ThunderCats nic obecnie nie wiadomo.

Czytaj także
Total
1
Reakcji