Anthony Ramos transformers

Poszerza się obsada nowego Transformers. Anthony Ramos może dostać rolę główną

Niedawno informowaliśmy, że rozpoczął się okres produkcji nowego filmu z serii Transformers. Wytwórnia Paramount Pictures ogłosiła, że kolejna odsłona kultowej serii z pogranicza akcji i science-fiction znajduje się na etapie przygotowań. Wiadomo, że film wyreżyseruje Ángel Manuel Soto, twórca nagradzanego dramatu Królowie Charm City. Grono aktorów zasiliło właśnie mocne nazwisko.

Aktor portorykańskiego pochodzenia Anthony Ramos prawdopodobnie zagra w nowym Transformers główną rolę męską. Kariera 29-latka od kilku lat zmierza w dobrym kierunku, a po udziale w kasowym widowisku może wręcz eksplodować.

Anthony Ramos, gwiazdor Hamiltona, w obsadzie nowego Transformers

Anthony Ramos jako aktor zadebiutował w 2011 roku i od tego czasu pojawił się między innymi w filmach Narodziny gwiazdy, Uczciwy złodziej i Trolle 2 oraz serialach Ona się doigra i Will & Grace. Za tytułową rolę w musicalu Hamilton nominowano go do nagrody Broadway.com Audience Award. Jest też laureatem prestiżowej nagrody Grammy.

Zobacz też: Wiedźmin, sezon 2. – koniec zdjęć i wideo zza kulis

transformers
Anthony Ramos w obsadzie Transformers / Foto Prime News: instagram.com/anthonyramosofficial

Obecnie studio poszukuje aktorki, która będzie partnerowała Ramosowi na planie zdjęciowym. Odbywają się improwizacje i testy castingowe, a źródła podają, że kandydatkami do roli żeńskiej są KiKi Layne (Gdyby ulica Beale umiała mówić) i Dominique Fishback (Nienawiść, którą dajesz).

Na tym etapie nowy film z serii Transformers pozostaje jeszcze zagadką, a o dacie premiery nikt nawet nie spekuluje. Filmowa franczyza luźno oparta na serii zabawek wyprodukowanych przez firmę Hasbro wygenerowała zyski sięgające 5 mld USD.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji