Co widać i słychać - Amanda Seyfried

Co widać i słychać – Amanda Seyfried kontra upiorny dom

Netflix odsłonił zwiastun nowego filmu Co widać i słychać – Amanda Seyfried występuje w nim w roli kobiety zamieszkującej upiorny dom na wsi. Horror wyreżyserował duet Shari Springer Berman-Robert Pulcini, a w obsadzie figurują takie nazwiska, jak Natalia Dyer, James Norton i F. Murray Abraham. Premierę na Netfliksie zaplanowano na 29 kwietnia.

To nie pierwsza produkcja Netfliksa z udziałem Seyfried. W 2018 roku wystąpiła ona w thrillerze science-fiction Anon, a kilka miesięcy temu na platformie VOD ukazał się dramat biograficzny Mank o Hermanie Mankiewiczu. Za rolę w tym filmie aktorka otrzymała nominację do Oscara.

Co widać i słychać – Amanda Seyfried w nowym horrorze. Opis fabuły

W Co widać i słychać Amanda Seyfried pojawia się jako Catherine Clare – kobieta z dużego miasta, która zmuszona jest przenieść się z mężem na prowincję. George (Norton) dostaje bowiem posadę wykładowcy w college’u w Hudson Valley, gdzie ma uczyć historii sztuki.

Małżonkowie zamieszkują na kompletnym odludziu, w starym domu stojącym przy farmie mlecznej. Catherine czuje się samotna i nieszczęśliwa, a złowroga energia, panująca w nowym miejscu zamieszkania, tylko ten stan pogłębia. Okazuje się, że jej związek z George’em również ma mroczną stronę.

Co widać i słychać – Zwiastun już w sieci. Amanda Seyfried kontra upiorny dom

Film powstał na kanwie popularnej powieści All Things Cease to Appear autorstwa Elizabeth Brundage. Zdjęcia kręcono nad rzeką Hudson w stanie Nowy Jork. Na stanowisko reżyserskie wytypowano duet Shari Springer Berman-Robert Pulcini. Twórcy odpowiadają między innymi za komediodramat Amerykański splendor, który w 2004 roku walczył o Nagrodę Akademii Filmowej w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany.

Co widać i słychać – Amanda Seyfried raz jeszcze staje do walki z siłami paranormalnymi. 35-latka wystąpiła dotychczas w takich filmach grozy, jak Powinniście odejść, Zabójcze ciało, czy Przesilenie. Premiera jej nowego horroru na Netfliksie przypada na 29 kwietnia.

Zobacz też: Serial o Laleczce Chucky – Don Mancini zapowiada premierę i zdradza tytuł odcinka

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji