Na noże - dwa sequele

Na noże – dwa sequele kręcone dla Netflixa. Wraca Daniel Craig

Na noże – dwa sequele świetnie ocenionej komedii kryminalnej pojawią się w serwisie Netflix. Jak donosi portal “Deadline”, reżyser pierwszej odsłony serii Rian Johnson napisał już scenariusze obu kontynuacji i ma objąć pieczę także nad projektami Netfliksa. Pomoże mu w tym izraelski producent Ram Bergman (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Looper – Pętla czasu).

Trwają negocjacje warunków produkcyjnych, ale to już niemal pewne, że Johnson zasiądzie w fotelu reżysera. W roli przebiegłego detektywa Benoita Blanca powróci Daniel Craig. Umowa Johnsona z Netfliksem ma być warta rekordowe 400 mln dolarów.

Na noże – dwa sequele z udziałem agenta 007, Daniela Craiga

Ponad 300 mln USD udało się zgarnąć dzięki światowej dystrybucji filmu Na noże – dwa sequele były więc tylko kwestią czasu, być może Netflix planuje budowę wieloczęściowej serii. W ubiegłym roku Rian Johnson głośno mówił w mediach o kontynuacji, w której Daniel Craig jako Blanc prowadziłby dochodzenie przy nowej zagadce kryminalnej. Film miał skupić się na postaci Blanca bardziej niż część pierwsza.

O prawa do sequeli walczyły inne serwisy z opcją VOD: Amazon oraz Apple TV. Wygrał Netflix, streamingowy gigant, który, według “Variety”, na giełdzie jest wart więcej niż koncern Disneya.

Zobacz też: Nowości HBO GO w kwietniu: m.in. powrót Przyjaciół, Fargo, Opowieść podręcznej

Na noże – dwa sequele produkowane dla Netfliksa. Kiedy premiera?

Rozpoczęły się już sesje castingowe, a zdjęcia do pierwszej kontynuacji mają ruszyć 28 czerwca w Grecji. Po cichu mówi się, że film może ukazać się na Netfliksie w 2022 roku. O premierze drugiego sequela nic jeszcze nie wiadomo.

Film Na noże ogniskował się wokół rodziny Trombleyów, mieszkającej w ociekającej bogactwem willi za miastem. Po tym jak senior rodu zostaje znaleziony martwy, sprawą zaczyna interesować się detektyw Benoit Blanc. Starzec zmarł podczas hucznej uroczystości. Blanc poszukuje winnego za jego śmierć – wszyscy są podejrzani, każdy ma coś za uszami.

W filmie, obok Daniela Craiga, wystąpili Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Christopher Plummer, Chris Evans i Ana de Armas.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji