Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder

Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder – premiera za rok

Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder – słynny australijski aktor dołączył do obsady marvelowskiego widowiska, gdzie, zgodnie z doniesieniami, wystąpi w roli cameo. O pojawieniu się gwiazdora w sequelu Thora poinformował jako pierwszy serwis “Deadline”.

Na razie nie ujawniono, jaką postać zagra Crowe, ale przecieki informacji z planu zdjęciowego podpowiadają, że jest na co czekać. Epizody w filmie Thor: Love and Thunder mają odegrać też Sam Neill, Luke Hemsworth i Matt Damon – jako aktorzy, wcielający się na scenie w Odina, Thora i Lokiego. Szykuje się kolejna zabawa formą i metafikcją.

Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder – rola, na którą warto czekać

Szczegółów roli na razie nie znamy, ale uczestnicy produkcji mówią o “bardzo specjalnym” występie. Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder spędzi prawdopodobnie nie więcej niż kilka minut, ale swoim dorobkiem wielokrotnie dowiódł już, że nawet najkrótsze epizody potrafi przekuć w złoto.

Marvel Studios początkowo próbowało zataić, że Crowe występuje w nadchodzącym Thorze. Przeciek informacji rozpalił fanów serii do czerwoności. Thor: Love and Thunder nie jest jedynym nadchodzącym filmem aktora. Jeszcze w tym roku ma ukazać się thriller The Georgetown Project z jego udziałem z jego udziałem, a w 2022 – dramat wojenny Petera Farrelly’ego The Greatest Beer Run Ever.

Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder – aktor dołącza do gwiazdorskiej obsady

Premiera nowego Thora (już czwartego w serii) planowana jest na 6 maja 2022 roku. W obsadzie superprodukcji znajdują się Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman, Jeff Goldblum, Melissa McCarthy, Dave Bautista i Chris Pratt. W roli Valkyrie powróci w sequelu Tessa Thompson. W ubiegłym roku producenci potwierdzili biseksualność granej przez Thompson postaci – będzie ona pierwszą postacią superbohaterką LGBTQ w filmie Marvela.

Zobacz też: Legion samobójców: The Suicide Squad – wszystko, co wiemy o fabule filmu

Jak sprawdzi się Russell Crowe w filmie Thor: Love and Thunder – przekonamy się za rok. Widowisko reżyseruje pochodzący z Nowej Zelandii Taika Waititi (Thor: Ragnarok, Jojo Rabbit).

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji