Legion samobójców: The Suicide Squad

Legion samobójców: The Suicide Squad. Zwiastun, fabuła, plakaty, premiera

Legion samobójców: The Suicide Squad to prawdopodobnie najgorętsza premiera tego roku. Zwiastun filmu ujawniono już wczoraj, a teraz poznaliśmy też szczegóły fabuły. Jedno jest pewne: w kontynuacji przeboju kasowego Legion samobójców z 2016 roku nie zabraknie wysokooktanowej akcji, okrutnych superzłoczyńców i, zgodnie z tytułem, całej armii zawadiackich antybohaterów, których uwielbiają widzowie na całym świecie.

Warner Bros. odsłonił przed widzami wszystkie karty. O filmie Legion samobójców: The Suicide Squad wiemy już sporo, a zwiastun podkręcił tylko entuzjazm fanów, którzy mogą rozpocząć odliczanie do premiery. W trailerze pełno jest typowego dla serii, cynicznego humoru, postaci, na które czekamy, i tych zupełnie nowych. Zwiastun do obejrzenia poniżej.

Legion samobójców: The Suicide Squad – zwiastun i fabuła

W filmie, który kontynuuje widowisko na podstawie komiksów DC z 2016 roku, tytułowi antybohaterowie znów dostają okazję, by zrobić rozróbę. W więzieniu Belle Reve przebywają najbardziej niebezpieczni przestępcy Ameryki: między innymi Robert DuBois alias Bloodsport (Idris Elba), Kapitan Boomerang (Jai Courtney) i nieobliczalna Harley Quinn (Margot Robbie). Skazańcy otrzymują szansę na skrócenie swoich wyroków, jeśli dołączą do tajnej Jednostki Uderzeniowej X. Ich misją będzie unicestwienie Jotunheim – więzienia pamiętającego jeszcze czasy nazistowskie, w którym eksperymentuje się na więźniach politycznych. Ekipa wyrusza na wyspę Corto Maltese w Ameryce Południowej.

Legion samobójców: The Suicide Squad – seria plakatów

Legion samobójców: The Suicide Squad, poza znanymi i lubianymi postaciami, wprowadza też szereg nowych bohaterów. Wrestler John Cena dołączył do obsady jako bezwzględny zabójca o zwodniczym pseudonimie Peacemaker, a kojarzony głównie z występów w Saturday Night Live komik Pete Davidson pojawia się w filmie jako Blackguard – najemnik podatny na manipulację towarzyszy.

Największą niespodzianką będzie jednak pojawienie się w The Suicide Squad Sylvestra Stallone’a. 74-letni gwiazdor kina akcji i pamiętny ekranowy Rocky Balboa wystąpił w filmie w roli głosowej jako King Shark – mutant człowieka i rekina. Warner podzielił się z fanami serią plakatów, które przedstawiają kolejnych bohaterów.

Legion samobójców: The Suicide Squad – kiedy premiera?

W dobie pandemii koronawirusa wszelkie daty premier kinowych należy traktować umownie. Warner Bros. chce jednak zarobić krocie na filmie Legion samobójców: The Suicide Squad i planuje, że sequel trafi na ekrany w środku lata. 4 sierpnia film ma ukazać się we Francji, a 6 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. O polskiej premierze nic obecnie nie wiadomo; nie wiemy też, kiedy kina zostaną ponownie otwarte.

W filmie Legion samobójców: The Suicide Squad występują też Joel Kinnaman, Viola Davis, Michael Rooker, Nathan Fillion i Taika Waititi.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji