super bowl zwiastuny

Zwiastuny na Super Bowl: Szybcy i wściekli 9, Falcon i Zimowy Żołnierz

Super Bowl to nie tylko największa impreza sportowa na świecie, ale też potężne wydarzenie kulturalno-rozrywkowe. Ubiegłoroczny halftime show, z występami Shakiry i Jennifer Lopez, przyciągnął przed ekrany 103 mln Amerykanów. Stałym punktem programu są też zwiastuny nadchodzących filmów i seriali – emitowane są zajawki najbardziej wyczekiwanych produkcji małego i dużego ekranu. Jakie trailery pokazano w tym roku?

Super Bowl – zwiastuny „Szybcy i wściekli 9” oraz „The Falcon and the Winter Soldier”

Koronawirus nie zepsuł Amerykanom futbolowo-rozrywkowej zabawy. Odbył się koncert z udziałem czołowej gwiazdy przemysłu muzycznego (tym razem headlinerem był The Weeknd), a miłośnicy dziesiątej muzy obejrzeli zwiastuny najgorętszych produkcji filmowych i serialowych. Teraz mogą odliczać dni do ich premiery.

super bowl zwiastuny
Super Bowl – zwiastuny: “Szybcy i wściekli 9”, “Falcon i Zimowy Żołnierz” i inne. Foto Prime News: Facebook.com/TheFastSaga

Universal podzielił się trailerem „Szybkich i wściekłych 9”, najnowszej odsłony serii, której znakiem rozpoznawczym są luksusowe samochody, piękne kobiety i twardzi faceci. W rolach głównych wracają Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Jordana Brewster. Nowym nabytkiem wśród aktorów jest najsłynniejszy wrestler świata John Cena, ale większym zaskoczeniem okazuje się obecność Helen Mirren w obsadzie. To już trzeci „Szybcy i wściekli” z udziałem oscarowej aktorki. Premierę „F9” zaplanowano na 28 maja.

Entuzjastów Marvela najbardziej zainteresował spot nowego serialu Disney+ „The Falcon and the Winter Soldier”, który w Polsce nieoficjalnie figuruje obecnie pod tytułem „Falcon i Zimowy Żołnierz”. W sześcioodcinkowym serialu, który zadebiutuje już 19 marca, role tytułowe grają Anthony Mackie i Sebastian Stan. Akcja toczy się bezpośrednio po hitowym „Avengers: Koniec gry”, a Falcon i Zimowy Żołnierz stają do walki z członkami grupy anarchistycznej Flag-Smashers. Studio Marvela wydało na serial majątek: „Hollywood Reporter” donosi, że superprodukcja kosztowała 150 mln dolarów.

Według niepotwierdzonych doniesień Disney+ zostanie uruchomiony w Polsce 23 lutego. Niestety, pogłoskom nie przytaknął na razie sam koncern w oficjalnym oświadczeniu.

Super Bowl – M. Night Shyamalan i Eddie Murphy na językach

Universal zaprezentował też zwiastun nowego thrillera w reżyserii M. Nighta Shyamalana. „Old”, o którym mowa, jest pierwszym nadchodzącym projektem wytwórni i reżysera – kolejny ukaże się w 2023 roku. Premierę zaplanowano na 23 lipca. Na stronie Universal Pictures pojawił się opis filmu:

Tego lata wizjoner M. Night Shyamalan powraca z mrożącym krew w żyłach dreszczowcem. Rodzina wypoczywająca na tropikalnej wyspie odkrywa, że odcięta od świata plaża drastycznie przyspiesza proces starzenia. Życie wczasowiczów ukrócone zostaje do jednego tylko dnia.

Mniej upiorny okazał się spot z udziałem Eddiego Murphy’ego i Arsenio Halla. Para komików, którzy wiele lat temu brylowali w programach „Saturday Night Live” i „The Arsenio Hall Show”, wraca w kontynuacji kultowego „Księcia w Nowym Jorku”. Paramount sprzedał prawa do dystrybucji komedii serwisowi Amazon Prime Video. Film ukaże się na platformie VOD już 5 marca, jak sugeruje portal IMDb – także w Polsce.

W sequelu król fikcyjnego afrykańskiego państewka Akeem (Murphy) dowiaduje się, że ma nigdy niepoznanego syna, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Władca Zamundy musi powrócić do USA i odbudować więź z pierworodnym. W końcu to on zostanie spadkobiercą wielkiej fortuny.

Podczas Super Bowl wyświetlone zostały też zwiastuny „Clarice” (serialu CBS osadzonego w świecie „Milczenia owiec” ), „Superman and Lois” (serialu o Clarku Kencie z Tylerem Hoechlinem w roli głównej), animacji Disneya „Raya i ostatni smok”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Czytaj także
Total
0
Reakcji