nowe powiaty z obostrzeniami

Mały lockdown. Nowe powiaty z obostrzeniami od soboty

Ministerstwo Zdrowia udostępniło w czwartek aktualną listę powiatów, na które nałożone zostały dodatkowe restrykcje. W strefie czerwonej znajdą się “tylko” dwa, ale żółta obejmie już 19 regionów. Sprawdź nowe powiaty z obostrzeniami.

Nowa mapa powiatów z dodatkowymi restrykcjami

Po raz kolejny Ministerstwo Zdrowia opublikowało mapę powiatów, na które nałożone zostaną dodatkowe obostrzenia z uwagi na przyrost zachorowań na koronawirusa. Przypomnijmy, że w piątek 25 września padł dobowy rekord zakażeń. Na 24,2 tys. przeprowadzonych testów aż 1587 dało wynik pozytywny.

Nowe powiaty z obostrzeniami od 26 września

Mały lockdown. W strefie czerwonej znajdą się “tylko” dwa powiaty. Będą to powiat głubczycki oraz kartuski. Strefa żółta ma już znacznie większy zasięg. Aktualne powiaty objęte strefą żółtą to myślenicki, gostyński, aleksandrowski, brzeski, bytowski, milicki, nowotarski, suski, trzebnicki, otwocki, kłobucki, działdowski, piotrkowski, tatrzański, limanowski, międzychodzki oraz przasnyski. W strefie żółtej znalazł się także Sopot.

Zagrożone dodatkowymi obostrzeniami są aktualnie powiaty: kluczborski, pucki, wejherowski, kościerski, nowodworski, strzyżowski, przeworski, łęczyński, a także jaworski.

Mapa powiatów

strefy czerwone i żółte

Nie przegap: Padł rekord zakażeń. Czy Polskę czeka kolejny lockdown? Głos zabiera premier Mateusz Morawiecki

Dołącz do Bizme na Facebook lub Twitter i wspieraj nas – przedsiębiorców swoją obecnością. Piszemy dla Ciebie!

Total
0
Reakcji