carrefour secon hand

Carrefour wchodzi w używane produkty. Pierwszy punkt second hand powstał w Warszawie

Coraz więcej marek handlowych decyduje się na wejście w rynek towarów używanych. Francuska sieć marketów nie pozostaje w tyle. Właśnie powstał pierwszy w Polsce punkt Carrefour second hand. Póki co najdziemy tam wyłącznie elektronikę, ale baza produktowa może się poszerzyć.

Nowy koncept handlowy sieci Carreforu bazujący na produktach używanych ma pozwolić na dywersyfikację oferty i dostosować się do długoterminowej wizji sieci – podaje portal “Wiadomości Handlowe”.

Pierwszy w Polsce Carrefour second hand

Towary używane w Carrefour kupimy w warszawskiej Arkadii. To tam właśnie sieć Carrefour stworzyła swój pierwszy punkt second hand. Dla klientów dostępne będą m.in. telefony, laptopy, a także akcesoria. Sieć nie wyklucza wprowadzenia do oferty także innych produktów używanych.

– Na początek nasi klienci będą mogli znaleźć w ofercie odnowione produkty, takie jak telefony, laptopy, czy akcesoria – komentuje Antoine Matevet dyrektor ds. strategii transformacji Carrefour Polska.

mBank powalczy o graczy. Oferuje darmowy dostęp do G2A i dwie dedykowane fanom gamingu karty

Matevet dodaje także, że firma dać w ten sposób drugą szansę produktom, a jednocześnie zmniejszyć ilość odpadów.

Second hand Carrefour’a to nie pierwsza nowość w ofercie francuskiej sieci. Niedawno uruchomiła ona także Carrefour Outlet, w którym możemy znaleźć przecenione produkty z kategorii RTV/AGD, wyposażenia wnętrz, zabawek, a także artykuły sportowe. W niektórych przypadkach rabaty sięgają nawet 70 proc. Ceny zaczynają się zaś od 1 zł. Strefy outlet w marketach Carrefour dostępne są, póki co w 6 lokalizacjach.

Czytaj także
Total
0
Reakcji