ale zebra warszawa

Jedno z kultowych już miejsc w Warszawie ugina się pod pandemią. Ale Zebra zamknięta

Ale Zebra zamknięta. Warszawskie Centrum Rozrywki “Ale Zebra” zamyka się przez pandemię – poinformował właśnie właściciel w filmie skierowanym do klientów. Wykończył ją odgórny zakaz prowadzenia działalności rozrywkowej związany z koronawirusem.

Ale Zebra zamknięta

– Sytuacja związana z pandemią w naszym kraju dała się we znaki wielu branżom, m.in. branży rozrywkowej. Niestety do końca roku jesteśmy zmuszeni opuścić nasz lokal, czyli po nowym roku nie zobaczycie nas już na warszawskich Bielanach. Jest nam mega przykro z tego powodu, niestety nie udało nam się obniżyć czynszu z właścicielami budynku” – mówi właściciel Ale Zebra Warszawa.

Dodał także, że powrót do “normalności” po rozmrożeniu gospodarki nie potrwa zbyt krótko, więc ciężko mówić o tym, kiedy i czy na pewno Ale Zebra pojawi się znów w Warszawie.

– Zdajemy sobie sprawę też, że po rozmrożeniu całej gospodarki, po zniesieniu tego lockdownu, narodowej kwarantanny to wszystko, tak czy siak nie wróci do normy. Około roku czasu, a nawet i więcej będziemy potrzebować, aby z powrotem przyprowadzić was tutaj w takiej ilości, która pozwoli nam na rozwój.

W Ale Zebra Warszawa odbywały się imprezy firmowe oraz urodzinowe. Na klientów oczekiwało wiele atrakcji jak mini golf, escape room czy strefa gier. Lokal chętnie odwiedzany był przez młodzież szkolną. W Ale Zebra organizowano także Stand-Upy, w których pojawiały się znane osoby.

W ostatnim czasie Ale Zebra Warszawa brała udział w akcji wspierania bielańskiej służby zdrowia. Pracownicy dostarczali pizzę do pobliskich placówek medycznych.

Ale Zebra Warszawa nie przetrwała jednak kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Koszty czynszów, wynagrodzeń pracowników i pozostałe koszty utrzymania zamkniętej rozporządzeniem działalności, nie pozwoliły na dalsze oczekiwanie na rozmrożenie gospodarki.

Więcej tematów związanych z koronakryzysem znajdziesz na stronach Primenews.pl

Total
0
Reakcji