klapki lidl skarpety lidl koszulka lidl

Kubota ma rywala. W tym roku na plażę idziemy w skarpetach i klapkach z logo Lidla

Kubota, długo, długo nic i … Lidl. Plażowy lans w tym roku dwa imiona będzie nosił. Klapki, skarpety i koszulka z żółto-niebieskim logo i czerwonym “i” właśnie trafiły do oferty dyskontu.

Niemiecka sieć marketów spożywczo-przemysłowych wpadła na pomysł, aby do oferty własnych ubrań dorzucić kilka mocno rzucających się w oczy elementów ubioru.

Klapki Lidla, skarpety Lidla, koszulka Lidla. Reklamówka Biedronki

Symbolem obciachu i totalnego “polactwa” na emigracji, jeszcze do niedawna był wizerunek jegomościa (z brzuszkiem zwykle) odzianego w koszulkę marki “xxx”, skarpetach zaciągniętych na maksa i klapeczkach Kuboty. W ręku koniecznie reklamówka Biedronki chętnie z drugim śniadaniem w środku.

Dziś, ten jeszcze do niedawna obśmiewany “styl”, stał się źródłem inspiracji dla Lidla, który postanowił pójść śladem Kuboty, a może nawet zrobić jej konkurencję – przynajmniej na jeden sezon.

#lidlfancollection – kolekcja dla … fanów Lidla

Klapki, skarpety i koszulki sygnowane logo Lidl pojawiły się w ofercie 26 kwietnia. Na swojej stronie sieć promuje je jako #lidlfancollection – kolekcję ubrań streetwearowych dla fanów dyskontu. A tych – co pokazali kilka miesięcy temu portugalczycy – Lidlowi nie brakuje.

Ceny – jak przystało na jeden z najtańszych dyskontów w kraju – wygórowane nie są. Klapeczki 24,99 zł, skarpety (dwie pary) 7,99 zł, koszulka 24,99 zł.

lidlfancollection
Kolekcja #lidlfancollection Prime News Foto: Lidl.pl

Jest zatem spora szansa, że naród pandemią zmęczony, ogołocony z możliwości po galeriach buszowania, dostrzeże w kolekcji Lidla potencjał i nadmorskie kurorty na żółto i na niebiesko przyozdobi. Jak to robić pokazali nam już bowiem mieszkańcy zachodniej Europy.

Do Lidla rodacy!

Total
1
Reakcji