aplikacje zakupowe

Aplikacje zakupowe – poznaj 5 najlepszych!

Zmora wielu osób – zakupy spożywcze. Wydawało nam się, że dopiero je robiliśmy, a już lodówka pusta. Na szczęście istnieje coś takiego jak aplikacje zakupowe. Poznajcie najlepsze z nich.

Aplikacje zakupowe, które uporządkują nasze życie

Podobno kluczem do udanych zakupów jest zrobienie dobrej listy. W czasach rozwoju technologii kartka i długopis to już prehistoria. Teraz robimy to w specjalnych aplikacjach. Taką właśnie jest Listonic. Podczas robienia listy możemy wybierać produkty z bazy. Są one zapamiętywane, dzięki czemu przy następnych zakupach możemy już wybierać z ulubionych produktów. Najlepsza część? Istnieje opcja współtworzenia listy zakupów, więc kiedy wyślemy do sklepu partnera, możemy na bieżąco dodać do listy chipsy czy wino.

Najlepsze aplikacje zakupowe

Stocard to aplikacja, która pomoże nam uporządkować nasze karty lojalnościowe. Większość sklepów oferuje teraz karty, dzięki którym mamy rabaty, czy możemy zbierać punkty. Kończy się to jednak tym, że w pewnym momencie brakuje nam przegródek w portfelu. Stocard pozwala na przechowywanie kart w formie elektronicznej. Wystarczy zeskanować jej kod i teraz na zakupy nie trzeba już nawet brać portfela.

Aplikacje, które czytają za nas opakowania

Jeżeli podczas zakupów patrzymy na pochodzenie naszych produktów, to przyda nam się Pola. Aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy zeskanować kod i możemy przeczytać czy firma ma polski, czy zagraniczny kapitał, czy produkuje w Polsce, czy zatrudnia naszych pracowników. Szybki skan i możemy wspierać lokalnych producentów, a nie zagraniczne koncerny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aplikacja Pola (@pola_skanuj_zakupy)

Czasami bardziej niż na pochodzenie produktu, zwracamy uwagę na jego skład. Dzięki aplikacji Zdrowe Zakupy będzie to o wiele prostsze. Skanując kod produktu, możemy poznać podstawowe informacje: skład, kaloryczność, zawartość konserwantów, czy witamin. Nie musimy już wczytywać się w mały druczek na opakowaniu, aplikacja powie nam co i jak.

I na koniec aplikacja, która najbardziej ułatwi nam zakupy – Everli. Tutaj nie musimy się nawet ruszać z domu. Wybieramy sklep online, produkty, które chcemy kupić i szybko mamy je pod drzwiami. Profesjonalny szoper wybiera najlepsze produkty, my nie musimy mieć nawet kontaktu z ludźmi, co w obecnych czasach cały czas jest wskazane. Prościej niż zakupy on-line już się chyba nie da. Takich aplikacji jest oczywiście więcej, przykładem będzie Glovo.

Czytaj także
Total
0
Reakcji