Co powinna posiadać praktyczna toaletka

Co powinna posiadać praktyczna toaletka

Posiadanie w swoim pokoju toaletki to pragnienie prawie każdej dorastającej nastolatki czy dorosłej kobiety. Praktyczna toaletka kojarzy nam się z elegancją, a także wyjątkowo kobiecym meblem, zarezerwowanym tylko dla płci pięknej.

Toaletka przypadnie do gustu każdej wielbicielce makijażu, spędzającej długie godziny przed lustrem. Polubią ją też Panie, które zwyczajowo przechowują perfumy czy typowo kobiecie bibeloty w jednym miejscu.

Co powinna posiadać praktyczna toaletka?

Dużą ilość szuflad

Nieodzowny element praktycznej toaletki to duża ilość szuflad, mogąca pomieścić wszystkie niezbędne kobiece atrybuty. Oprócz tego możemy do szuflad dokupić dodatkowe organizery. One pomogą nam uporządkować drobne kosmetyki jak szminki czy cienie do powiek, drogocenną biżuterię lub drobne wsuwki i spinki do włosów, które często się gubią. Duża ilość schowków zapewni każdej Pani poczucie intymności. Stworzy możliwość przechowywania swoich ulubionych przedmiotów z dala od wzroku wszystkich pozostałych domowników.

Czytaj także: Pufy i podnóżki – czy należy je odstawić do lamusa?

Duże lustro

Można wybrać toaletkę z jednym dużym lustrem lub toaletkę z aż 3 lustrami. Pojedyncze główne lustro ma zazwyczaj tę zaletę, że można je ustawiać pod różnymi kątkami. Jego ruchome zamocowanie umożliwia poruszanie nim do góry i w dół. Przydaje się to szczególnie wtedy, gdy chcemy dostosować lustro do odbijającego się od niego światła. Dzięki temu możemy znaleźć taki kąt, w którym najlepiej zobaczymy swoją twarz. Toaletka z aż trzema lustrami ma zazwyczaj centralne lustro umocowane na stałe, zaś jego dwa boczne skrzydła mogą się poruszać, a niekiedy nawet zamykać. Dzięki temu umożliwiają one zamknięcie luster toaletki i zabezpieczenie ich przed zakurzeniem.

Wygodne siedzisko

Zazwyczaj w komplecie z toaletką mamy od razu dołożone siedzisko, najczęściej w formie taboretu bez oparcia. Warto przemyśleć czy takie siedzisko będzie dla nas wystarczająco komfortowe. Siedzisko powinno tez mieć odpowiednią wysokość, aby móc bez problemu przejrzeć się w lustrze.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter oraz włącz wiadomości Google News.

Total
0
Reakcji