awaria google nie działa gmail

Awaria Google. Nie działa Gmail, YouTube, Dysk Google itp

14 grudnia 2020. Ogromna awaria Google. Nie działa Gmail, YouTube, Dysk Google, Mapy. Użytkownicy nie mogą zalogować się na konta Google.

Awaria Google. Nie działa Gmail, YouTube, Dysk Google

Próba zalogowania się na konto Gmail lub odtworzenia filmu na YouTube może zakończyć się dziś porażką. Właśnie trwa wielka awaria Google. Na pewno nie działa Gmail. Użytkownicy najpopularniejszego systemu pocztowego Gmail od kilkudziesięciu minut nie mogą zalogować się na konta.

Czytaj także: mBank wystrzelił z ęśąćź

Według wielu osób nie można korzystać także z YouTube, chociaż nasza redakcja nie ma z tym problemu – tyle tylko, że nie jesteśmy zalogowani do konta Google. Problem z YouTube zgłaszają te osoby, które przed awarią były zalogowane na swoje Google’owskie konta.

Awaria Google 14.12. 2020

Awarię Google potwierdzają także internauci na stronie Downdetector. Liczba zgłoszeń o awarii Google w okolicach godziny 13 przekracza już 25 tys.

Awaria Google 14.12
Screen downdetector

Z wielu źródeł płyną informacje, że usługi Google działają wyłącznie w trybie incognito lub bez zalogowania.

Na tę chwilę Google nie poinformował jeszcze w żadnym komunikacie o swojej awarii. Gdy tylko pojawią się konkretne informacje, przedłożymy je aktualizacją wpisu.

Aktualizacja godzina 14:00. Usługi Google zaczynają działać

Po około godzinnej awarii usługi Google powoli zaczynają działać. Udało nam się bez problemu zalogować bowiem zarówno do Gmail, Google Maps, czy YouTube. Jeśli pojawią się kolejne problemy, poinformujemy Was o tym w kolejnych aktualizacjach.

Dołącz do nas na Facebook lub Twitter i bądź na bieżąco!

Czytaj także
Total
0
Reakcji