przykłady sklepów woocommerce

Przykłady sklepów zbudowanych na WordPress z WooCommerce 2020

Jeśli uważasz, że WooCommerce jest wyłącznie dodatkiem dla WordPress-a, którego nie warto używać go do budowania własnego sklepu internetowego, koniecznie sprawdź przykłady “żywych” sklepów, które zostały stworzone na tej “niewinnej” wtyczce.

Przykłady sklepów WooCommerce

Open Source jakim jest WooCommerce zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Na Zachodzie jest równie popularny co sam WordPress – niezbędny do jego działania. Mimo tego, że jest to jedynie plugin (wtyczka) do najpopularniejszej platformy blogowej, to ilość funkcji, a także stabilność działania, jest imponująca. W 2019 roku aż 22% wszystkich sklepów internetowych na świecie było postawionych właśnie na tym dodatku. W Polsce nie jest co prawda jeszcze tak popularny, ale dzięki coraz większej liczbie solidnych wtyczek, dedykowanych polskiemu rynkowi e-commerce, możemy zbudować na nim doskonały sklep.

Nie będziemy co prawda dziś opisywać funkcji i możliwości WooCommerce. Przybliżymy wam jednak kilka ciekawych sklepów wykorzystujący ten WordPress-owy plugin. Kolejność zdecydowanie przypadkowa.

Po kliknięciu obrazka, zostaniesz przeniesiony do danego sklepu. Po zapoznaniu się z nim, koniecznie wróć do nas.

Osana Bar

Mydło w subskrypcji kwartalnej? Tak, to możliwe. Właśnie tak działa Osana Bar – sklep oparty o WordPress z dodatkiem WooCommerce. Dzięki eleganckiej i nowoczesnej szacie graficznej, a także niezłej jakości zdjęciom, właściciele sklepu raczej nie powinni narzekać na ilość zamówień. Sklep wspierany blogiem (dzięki WordPress).

Przykłady sklepów WooCommerce

Joco Cups

Misja, wizja i niezwykle elegancki design. Tym właśnie wyróżnia się Joco! Marka, która oferuje proekologiczne butelki, kubki i słomki wielorazowego użytku. pierwsze co rzuca się w oczy wchodząc na stronę sklepu to bezapelacyjnie schludne wykonanie. Połączenie świetnej jakości zdjęć z klasycznym minimalizmem robi naprawdę niezłe wrażenie. Bloga niestety dopatrzeć się nie mogliśmy.

 

Przykłady sklepów WooCommerce

Root Science

Sklep stworzony z myślą o pielęgnacji skóry kosmetykami opartymi o naturalne składniki. Wspierany eleganckim i schludnym motywem Shopkeeper. Kolejny przykład na profesjonalne wykorzystanie WordPress oraz WooCommerce. Blog trochę zaniedbany – raptem 6 wpisów. Nie zmienia to jednak faktu, że całość robi naprawdę świetne wrażenie.

Przykłady sklepów WooCommerce

Jack Rudy Coctail

Jak przenieść rodzinną tradycję na wyższy poziom? Wykorzystać WooCommerce i ruszyć na podbój Stanów. Jack Rudy Coctail Co. syropy nie tylko na zimę. Świetnej jakości zdjęcia, elegancki szablon i przyciągające oko kolory. Na szczególną uwagę zasługuje sekcja z przepisami, które pozwolą wzmocnić syropki odrobiną Burbona, czy Rumu. A może odwrotnie?

 

Przykłady sklepów WooCommerce

Smoke Haus

Czymże byłaby Australia bez … kiełbasy i salami. Ten oparty o WooCommerce sklep internetowy, podbił nie tylko australijskie żołądki, ale także nasze serca. I nie chodzi tu wyłącznie o takie przysmaki jak “Suszona wołowina w stylu południowoafrykańskim, marynowana w sosie worcestershire i kolendrze” w cenie 89 dolarów za kg. Mamy na myśli przede wszystkim design strony produktu. Must see!

 

Przykłady sklepów WooCommerce

SO Prosecco

Co ma wspólnego sowa z wytrawnym winem? Nie mamy pojęcia, jednak trzeba przyznać, że zdjęcia oferowanych przez SO Prosecco win, są arcydziełem. Ten sklep naturalnie także bazuje na WooCommerce. Ilość produktów nie jest powalająca – całe cztery – jednak taki trend nieubłaganie zbliża się także do Europy. Nie ilość, a jakość.

Przykłady sklepów WooCommerce

Niebawem aktualizacja

Czytaj także
Total
0
Reakcji