żabka godziny otwarcia w sylwestra

Żabka nie boi się “godziny policyjnej”. Inne sieci skróciły godziny otwarcia

Żabka godziny otwarcia w sylwestra. Sieć sklepów Żabka nie boi się godziny policyjnej, która w ocenie premiera Mateusza Morawieckiego wcale nią nie jest. Inne sklepy znacznie skróciły godziny otwarcia.

Żabka godziny otwarcia w sylwestra

Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez pracowników kilku sklepów Żabka, sieć nie zdecydowała się na zamknięcie sklepów w sylwestra wcześniej. Oznacza to, że zakupy w Żabce w sylwestra będzie można zrobić do godziny 23:00.

Żabka godziny otwarcia w Sylwestra: 6:00-23:00

Na skrócenie godzin pracy zdecydowały się jednak większe markety w Polsce. I tak np. Biedronka zamknęła sklepy punktualnie o godzinie 19:00. Podobnie Lidl i Dino. Jeszcze wcześniej zamknięte zostały sklepy działające pod szyldem Carrefour, Tesco, Auchan czy Aldi. Te działały w sylwestra tylko do 18:00.

Rozporządzenie Rady Ministrów (nie) godzina policyjna

Rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące zakazów i nakazów obowiązuje na terenie całej Polski od 28 grudnia 2020 r. Do 17 stycznia zamknięte pozostają wszystkie hotele. Ograniczono także działalność wielu sklepów w galeriach handlowych.

Zgodnie z § 26 rozporządzenia. Od dnia 31 grudnia 2020 r. od godz. 19.00 do dnia 1 stycznia 2021 r. do godz. 6.00 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przemieszczanie się osób przebywających na tym obszarze jest możliwe wyłącznie w celu:

  1. wykonywania czynności służbowych lub zawodowych lub wykonywania działalności gospodarczej;
  2. zaspokajania niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego.

Z pełną treścią rozporządzenia zapoznać można się tutaj. Bądź na bieżąco. Dołącz do nas na Facebook / Twitter.

Czytaj także
Total
0
Reakcji