stokrotka express czynna w niedziele

Kolejna sieć omija zakaz handlu w niedzielę

Stokrotka Express czynna w niedziele niehandlowe. Dzięki współpracy z DHL Parcel oraz Pointpack Stokrotka dołączy do Żabki i ABC. Klienci z całej Polski zyskają w ten sposób możliwość robienia zakupów 7 dni w tygodniu – oficjalnie możliwość odbioru przesyłek.

Stokrotka Express to mniejsza wersja “zielonych marketów” dostępnych na terenie całej Polski. Sieć liczy 49 placówek, które znaleźć można m.in. w Warszawie. Teraz dzięki wprowadzanej właśnie usłudze, Stokrotka Express stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Wszystkie sklepy będą bowiem otwarte także w niedziele.

Stokrotka Express czynna w niedzielę

Ominięcie zakazu handlu w niedzielę przez Stokrotka Express będzie możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą kurierską DHL oraz Pointpack. – Dzięki wprowadzonej usłudze DHL Parcel, klienci Stokrotki Express będą mogli szybciej i wygodniej odbierać paczki w osiedlowych sklepach, również w niedzielę – napisano w komunikacie prasowym.

– Chcemy, aby to właśnie Stokrotki Express odpowiadały na wszystkie pilne potrzeby klientów. Uruchomienie usługi we współpracy z Pointpack i DHL wpisuje się w tę strategię – informuje Konrad Majkowski, menadżer ds. komunikacji i PR Stokrotki.

Ze spożywczaka na punkty odbioru paczek

Wprowadzony kilka lat temu zakaz handlu w niedzielę pozostawił swego rodzaju furtkę, dzięki której firmy udostępniające możliwość odbioru przesyłek, w prosty sposób narzucone regulacje omijają. Wcześniej na wdrożenie “usług kurierskich”, a tym samym udostępnienie klientom możliwości zakupów towarów spożywczych, alkoholu, czy drobnych art. kosmetycznych udostępniła m.in. sieć sklepów Żabka, czy ABC. Teraz dołącza do nich także Stokrotka Express.

Powoli do ominięcia zakazu handlu szykuje się prawdopodobnie także Biedronka, która kilka tygodni temu otworzyła pierwszy w Polsce sklep oparty na franczyzie. Dzięki temu, właściciele sklepu, mogą samodzielnie podjąć decyzję, czy ich sklep będzie otwarty także w niedzielę.

Bądź na bieżąco! Dołącz do społeczności na Facebook lub Twitter i wspieraj nas swoją obecnością.

Czytaj także
Total
0
Reakcji