mbank konto dla graczy

mBank powalczy o graczy. Oferuje darmowy dostęp do G2A i dwie dedykowane fanom gamingu karty

mBank wspólnie z G2A przygotował ofertę, dzięki której miłośnicy gamingu mogą otrzymać darmowy dostęp G2A Plus przez rok i dodatkowe 100 zł zwrotu na konto. Prócz tego dostępne są także karty płatnicze zaprojektowane specjalnie dla graczy.

Promocja w mBank kierowana jest do osób, które konta w mBanku jeszcze nie posiadają. Dotyczy zarówno eKonta osobistego (pow. 18. roku życia) oraz Ekonta możliwości (13 – 24 lata).

Konto dla graczy w mBank

Jak informuje mBank, z promocji mogą skorzystać wszyscy miłośnicy gier, którzy za założenie i aktywność na jednym z wymienionych powyżej kont mogą otrzymać darmową roczną subskrypcję G2A Plus, a wraz z nią zniżkę na 32 tys. gier. W ramach subskrypcji dostępna będzie także jedna darmowa gra w miesiącu.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy do 30 czerwca 2021 r. założyć eKonto osobiste lub eKonto możliwości w mBank, a następnie wykonać minimum 5 transakcji kartą i min. 1 transakcję BLIK-iem. Po spełnieniu warunków mBank podstawi ofertę w mOkazjach dającą dostęp do darmowej subskrypcji G2A Plus na rok.

Bank przekonuje jednocześnie, że prócz zniżki w G2A klienci mogą otrzymać także 100 zł zwrotu na konto za dodatkową aktywność na nim. Wystarczy w kolejnym miesiącu od otwarcia rachunku wykonać kolejne minimum 5 operacji kartą i przeprowadzić 1 transakcję poprzez BLIK.

Promocja kierowana jest do pierwszych 5 tysięcy osób.

Karta dla graczy mBank

W ramach oferty kierowanej do fanów gier mBank przygotował także specjalne karty z gamingowym wizerunkiem. Za projekt odpowiada łódzki artysta Gouda Works.

Karta dla graczy od mBank
Karta dla graczy zielona. Prime News foto: mBank
mbank konto dla graczy
Karta dla graczy mBank niebieska. Prime News foto: mBank

 

Klienci mBank do wyboru mają również inne rodzaje kart, w tym innowacyjną kartę Mastercard Mobilną, którą bank wydaje jedynie w formie wirtualnej.

Czytaj także
Total
0
Reakcji