nowe karty do konta dla młodych pko bp

PKO BP wprowadził nowe karty płatnicze do Konta dla Młodych

Bank PKO BP zaprezentował nowe karty do Konta dla Młodych. Wizerunki przedstawiają m.in. wieloryba, las, dziewczynę na rowerze, wrotki i wiele innych. Prace powstały w wyniku konkursu przeprowadzonego wspólnie z Mastercard.

Nowe wizerunki kart płatniczych do Konta dla Młodych w Banku PKO BP są wynikiem konkursu k-Artystycznego organizowanego przez PKO Bank Polski i Mastercard. To internauci zdecydowali, które prace zostaną umieszczone na nowych kartach.

Nowe karty do Konta dla Młodych w PKO BP

W ramach konkursu od sierpnia 2020 r. każda chętna osoba mogła zgłaszać swój projekt w konkursie k-Artystycznym PKO BP. Dziesięć najlepszych prac – o tym zdecydowali internauci – pojawiło się właśnie na nowych kartach banku przypisanych do Konta dla Młodych.

Czytaj także: Nest Bank odkrywa (nowe) karty. W planach także karta wirtualna

Głosowanie miało miejsce na profilu PKO BP na Instagramie. Nowe karty można zamówić od wczoraj, tj. od 15 marca 2021 r. Przez najbliższe sześć tygodni – do 31 maja 2021 r. – ich wydanie pozbawione jest opłat.

nowe karty konto dla młodych pko bp
Nowe karty Konto dla Młodych PKO BP. Foto Prime Bank wbankowosci.pl by PKO Bank Polski

Konto dla Młodych w PKO Bank Polski założyć mogą osoby w wieku 18-26 lat, od których nie sa pobierane żadne opłaty za jego prowadzenie. Młodzi klienci banku nie zapłacą także za przelewy w aplikacji IKO, a także w serwisie internetowym banku. Karta do Konta dla Młodych Mastercard pozbawiona jest opłat, jeśli w ciągu miesiąca dokonane zostaną minimum 4 transakcje bezgotówkowe. PKO BP nie pobiera także prowizji za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Nie przegap: Pierwsza taka karta na świecie. Nigdzie nią nie zapłacisz, ale przyjmiesz każdą płatność

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter. Chcesz więcej? Przejdź do Prime News

Czytaj także
Total
0
Reakcji