kantor nicolaus bank

Nicolaus Bank uruchomił kantor walutowy online

Kantor Nicolaus Bank już dostępny dla klientów banku. Usługa uruchomiona z początkiem marca wdrożona została przy współpracy z ZUI NOVUM oraz Basement.

Nicolaus Bank z siedzibą w Toruniu poinformował właśnie, że po ostatnim Badaniu Satysfakcji Klientów, zdecydował się na uruchomienie kantoru walutowego online. Usługa już działa i jest dostępna dla wszystkich klientów banku. Walut, póki co wiele nie ma, ale i tak to spory krok banku naprzód.

Kantor Nicolaus Bank

Kantor Nicolaus Bank uruchomiony został przy współpracy z firmami technologicznymi ZUI NOVUM oraz Basement. Bank zapewnia, że korzystając z usług kantoru, wymiana walut jest szybka i bezpieczna, a transakcje przeprowadzane są natychmiastowo. Kantor Nicolaus Banku gwarantuje atrakcyjne kursy wymiany i dostęp do serwisu przez 7 dni w tygodniu. W kantorze możliwe jest także ustawienie zlecenia transakcji z datą przyszłą.

Czytaj także: TMS Kantor Komfort nowa usługa od TMS Brokers. W standardzie darmowy rachunek płatniczy

Z usług kantoru korzystać mogą klienci Nicolaus Banku, którzy posiadają konto osobiste lub firmowe, bądź konto walutowe z dostępem do bankowości internetowej. Wymiana walut odbywa się pomiędzy rachunkiem w PLN, a rachunkiem walutowym. Aktualnie w Kantorze Nicolaus Banku możliwa jest wymiana jedynie dwóch walut i są to euro oraz dolar amerykański.

Klienci instytucjonalni i duże firmy, aby korzystać z usług kantoru walutowego online Nicolaus Banku, muszą złożyć wniosek o udostępnienie tej usługi.

Nicolaus Bank

Nicolaus Bank to instytucja, która powstała na bazie Banku Spółdzielczego w Toruniu, obecnego na rynku finansowym od 1874 r. Zmiana dokonana została zaledwie kilka miesięcy temu. Kapitał Nicolaus jest w 100 proc. polski. Bank coraz odważniej stawia na bankowość internetową, adresując swoje usługi zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Więcej o rebrandingu Banku Spółdzielczego w Toruniu w filmie

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter. Chcesz więcej? Przejdź do Prime News

Czytaj także
Total
0
Reakcji