ubezpieczenie covidowe bnp paribas

BNP Paribas wprowadza ubezpieczenie covidowe dla podróżnych do karty Mastercard World Elite

Bank BNP Paribas oferuje klientom Wealth Management rozszerzone o wariant covidowy ubezpieczenie podróżne do karty Mastercard World Elite. Polisa pokryć ma koszty leczenia, a także – w przypadku zachorowania na COVID-19 – ewentualnej rezygnacji z wyjazdu.

Karta Mastercard World Elite w banku BNP Paribas dostępna jest wyłącznie dla klientów Wealth Management. Dla nich też bank przygotował “ofertę specjalną” ubezpieczenia, które objąć ma także zwrot kosztów leczenia w przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 lub rezygnacji z podróży.

Ubezpieczenie covidowe BNP Paribas do karty Mastercard World Elite

– Ze względu na długotrwałą pandemię koronawirusa postanowiliśmy rozszerzyć zakres ubezpieczenia, z którego korzystają nasi klienci i zapewnić dodatkową ochronę na wypadek choroby. Zmiana dotyczy ubezpieczenia kosztów leczenia i assistance medycznego, a także ubezpieczenia kosztów rezygnacji lub wcześniejszego powrotu z podróży – informuje Małgorzata Węgorzewska, kierownik Zespołu Kredytów Wealth Management w BNP Paribas Bank Polska.

Zgodnie z informacjami przekazanymi dziś przez BNP Paribas w przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji lub wcześniejszego powrotu z wyjazdu związanego z zachorowaniem na COVID-19 ubezpieczeniem objęty będzie nie tylko ubezpieczony, ale także współubezpieczony.

Czytaj także: Generali wprowadza ubezpieczenie psa

Wcześniejsze zapisy zawarte w umowie ubezpieczeniowej dotyczące przymusowej kwarantanny, a także samo zachorowanie na COVID-19 zostały przez bank wykreślone już z listy wyłączeń zdarzeń ubezpieczeniowych.

Bank podkreśla jednocześnie, że prócz wymienionych powyżej, nie zmieniły się inne świadczenia przewidziane z tytułu ubezpieczenia podróżnego do karty Mastercard World Elite.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na Facebook lub Twitter. Chcesz więcej? Przejdź do Prime News

Total
0
Reakcji